Back
Image Alt

Českou modelku ocenil Antonio Banderas!

Českou modelku ocenil Antonio Banderas!

O tom, že Tereza Maxová je nejen krásná, ale i velmi empatická, nelze vůbec pochybovat. Již od roku 1996 funguje Nadace Terezy Maxové dětem a její krásná patronka se nyní dočkala i zaslouženého ocenění! Z rukou Antonia Banderase totiž včera, 6. července 2016, převzala cenu Starlite Gala Humanitarian Award za svoji dlouholetou charitativní práci.

Tato akce, která se konala ve španělském městě Marbella, se pořádá pravidelně již od roku 2010. Kromě ocenění aktivit na poli charitativní práce se Starlite Gala stará také o to, aby se během večera vybral co největší finanční obnos, který posléze putuje na konto znevýhodněných dětí. V letošním roce se mimo jiné dražil automobil Ford Mustang, který předtím podepsaly všechny hvězdy, jež se této akce zúčastnily.

Terezu Maxovou na akci podpořila i její dlouholetá přítelkyně, topmodelka Karolína Kurková. Právě v její společnosti si Tereza užila také několik předchozích dnů, během kterých dámy spolčeně objevovaly krásy městečka Marbella ze sedel jízdních kol.

Tereza Maxová a Karolína Kurková. Foto: Starlite Gala.

Tereza Maxová a Karolína Kurková. Foto: Starlite Gala.