Back
Image Alt

Český krasavec zabodoval v Elite Model Look

Český krasavec zabodoval v Elite Model Look

Nejen české ženy budí ve světě rozruch, úspěšní jsou i naši muži. Kristian Černík, který se v soutěži Elite Model Look umístil na krásném druhém místě, toho budiž důkazem.

Světového finále této prestižní soutěže krásy se Kristian Černík zúčastnil díky svému vítězství v české soutěži Schwarzkopf Elite Model Look 2015. V Miláně, kde se slavnostní galavečer konal, skončil na krásném druhém místě. Porazil jej pouze jedenadvacetiletý francouzský model Tristan Tymen.

190 centimetrů vysoký Kristian je velmi charismatický mladík. Teprve nedávno oslavil své šestnácté narozeniny, prvním rokem studuje na pražské konzervatoři a nyní může říci, že úspěšně odstartoval svoji kariéru modela.

Skvěle se umístila i slovenská modelka Lea Novosedliaková, která v ženské kategorii taktéž skončila druhá. Češka Andrea Moravcová a Slovák Dominik Oravec, kteří se 32. ročníku soutěže zúčastnili, bohužel úspěšní nebyli.

Foto: Elite Model Look Czech Republic.

Foto: Elite Model Look Czech Republic.

Elite Model Look přináší práci snů

TOP 15 nových tváří letošního Elite Model Look (10 dívek a 5 chlapců) získalo velmi lukrativní garantované kontakty ve výši 750 tisíc eur. Ty jim zaručí práci snů po dobu celých dvou let. Můžeme se proto těšit, jakých dalších úspěchů Kristian Černík dosáhne.

„Jsem velmi potěšený z toho úspěchu. Pobyt v Miláně jsem si užil, bavilo mě focení, nácviky chůze, skvělé jídlo, ale hlavně možnost poznat nové lidi a kamarádky,” svěřil se Kristian.

Česká republika může hrdě říci, že v soutěž Elite Model Look se jí daří. Má možnost pochlubit se hned čtyřmi celkovými vítězkami, což je opravdu nesmírný úspěch. Kristian Černík se tak nyní může zařadit po bok Lindy Vojtové, Denisy Dvořákové, Evy Klímkové a loňské vítězky soutěže, Barbory Podzimkové.

„To víte, že by si to s námi některé země, které nemají takové úspěchy, rády vyměnily. Jsem rád za to, že se u nás rodí tolik potenciálních hvězd pro světový modeling,“ řekl v rozhovoru Saša Jány z modelingové agentury Elite Model Look.

Foto: Elite Model Look Czech Republic.

Foto: Elite Model Look Czech Republic.