Back
Image Alt

Cesta za vysněnou postavou začíná v myšlení

Cesta za vysněnou postavou začíná v myšlení

V jednu chvíli se člověk ocitne v tzv. fázi úpadku. V práci se nedaří, doma se řeší problémy, finance nevychází a cítíme se na dně. A do toho všeho se podíváme do zrcadla a zjistíme, že ani se svou vlastní vizáží nejsme spokojeni.

Můžou nastat dvě varianty. Ta první je, že se dostaneme ještě do větší fáze úpadku než jsme a budeme nad tím přemýšlet a dusit ty problémy v sobě. A druhá varianta, že místo toho přemýšlení, budeme ty problémy řešit. Co zní lépe?

Kolik času může trvat se rozhodnout pro změnu? Jedna pouhá minuta. Místo toho věčného přemýšlení, proč to tak je, se člověk rozhodne, jak to změnit. A změnit vlastní vizáž, je ten nejjednoduší problém, co v té chvíli můžeme vyřešit. Vím o čem mluvím, sama jsem byla ta, co řešila všechny tyto problémy. Rozhodnutí mi trvalo pouhou minutu. V dalších pěti minutách už jsem seděla v tramvaji směr sportovní obchod. V dalších uplynulých minutách jsem šla s nákupní taškou, kde se nacházaly činky a podložka na cvičení. A v další uplynulé hodině jsem si našla na internetu nejpopulárnější cvičení a tím se odstartoval můj nový životní styl.

Toto rozhodnutí udělalo už několik lidí, ale ta vůle co? Jak člověk překoná období, které ho nutí s tím vším skončit, protože nevidí takové výsledky jaké by jsi přál? Odpověď je jednoduchá, lidé. Najít si skupinu lidí, kteří mají stejný cíl, jako vy! Změnu, jiný životní styl a vyšší sebevědomí. Lidé, kteří vám říkají, že jste krásný takový jaký jste, je sice hezké, ale nějak vás to povzbudí. Najděte si lidé, kteří vám říkají „jdi do toho!“, to jsou ty lidé, které potřebujete. Ať už je nemáte ve svém blízkém okolí, tak si je najít ve skupinách na internetu a na různých sociálních sítích. Tyto lidé vás podrží i při těch nejhorších situacích.

Když překonáte překážky, tvrdou dřinu, změnu jídelníčku, tak zatím vším je cíl, kterému se říká úspěch. Ale teď se budete muset vypořádat i s touto překážkou. Základ jedné jednotky úspěchu se rovná jedné jednotky závisti. Lidé jsou závistiví a budou vám řikat co slyšet nepotřebujete, ale vy víte co zatím je, a oni ne, vy jste ti úspěšní. Jsou lidé, co závidí, ale jsou lidé, co vám to přejí a chtějí docílit stejného úspěchu jako vy, a vy jako úspěšní lidé budete hrdí na to, že vaše zkušenosti můžete předat dál.

Cesta k úspěchu je mnohem zábavnější než ten cíl. Proto si cestu vychutnávejte a dělejte ji s radostí. Ale ten cíl musí být taky daný, proto je hrozně důležité si ty cíle sepsat, a svědomí vám nedovolí porušit to, co je černé na bílém. Můj cíl byl být štíhlá a sebevědomá, ten jsem si splnila a teď? Dnes už mám sepsaných asi 50 cílů, a vím, že jich dosáhnu a budu sama pro sebe úspěšnější.

8 odkrytých pravd, díky kterým se staneš spokojenou, naplněnou a šťastnou ženou!