Back
Image Alt

Charitativní Fashion show Dobro drink

Charitativní Fashion show Dobro drink

V kavárně Avenue Cafe v Olomoucké Galerii Moritz proběhla 19. 6. 2015 historicky 1. charitativní fashion show na podporu občanského sdružení Credo. Akce nesla název Dobro drink a potkat jste zde mohli nejednu známou osobnost.

Móda pomáhá

Veškerý výdělek z této akce putoval do občanského sdružení Credo a ke třem jeho dětským klientům – konkrétně k Leoně Pochopové, Eriku Anderovi a k Adéle Axmanové. Hosté tak přesně věděli, kam se jejich peníze dostanou a kde pomohou.

Za vznikem této chvályhodné akce stojí módní návrhářka Marta Musilová. Ze všech sil se snaží pomoci těmto třem nemocným dětem – za vydělané peníze se totiž zakoupí speciální softwer pro podporu čtení, psaní, počítání a komunikace Symwriter, který jim významně ulehčí život.

Foto: video screen filmprojektcz.

Foto: video screen filmprojektcz.

Bohatý módní program

Akce, kterou provázely Zora Ježková a Kamila Ivanová, byla pro všechny návštěvníky dozajista nádherným zážitkem. Konala se módní přehlídka návrhářky Marty Musilové, kterou po celou dobu doprovázela živým zpěvem sólistka divadla Broadway Karolina Gudasová. Některé šaty se posléze dražily.

Hosté ale mohli přispět rozličnými způsoby. Mohli si koupit drink (už jen jeho objednáním přispěli částkou 50 Kč,-) nebo třeba vsadit na své štěstí a zakoupit si lístky do tomboly. Také se tančilo a zpívalo – zpěv obstaral finalista Superstar 2013 Martin Šafařík a zpěvák a showman Daniel Nekonečný.

Akci se svojí přítomností rozhodla podpořit třeba 1. vicemiss Miss Princess of the World 2014 Monika Vaculíková, česká Miss 2014 Gabriela Franková, či přední český fotbalista Tomáš Ujfajuši.

Leonka je jedno z dětí, kterým nový software usnadní život. Foto: video screen filmprojektcz.

Leonka je jedno z dětí, kterým nový software usnadní život. Foto: video screen filmprojektcz.

A proč Dobro drink?

Proč je v názvu akce slovo dobro, to je asi očividné. Proč ale drink, když jde o módní show? Odpověď je nasnadě. Majitelka kavárny Ilona Fišerová totiž pro hosty připravila rozličné drinky krásných barev a zajímavých exotických chutí!