Back
Image Alt

Co rozplakalo Nikol Švantnerovou?

Co rozplakalo Nikol Švantnerovou?

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová si užívá poslední týdny v roli nejkrásnější ženy země, to však není ten důvod, proč se na její půvabné tváři objevily slzy. Modelka totiž dostala šanci zahrát si epizodní roli v nové české kriminálce VIP vraždy a její úkol byl prostý – plakat.

Nikol se toho zhostila na výbornou, jak jste se ostatně mohli sami přesvědčit včera večer na TV Prima. A jakou roli si Nikol střihla? Zahrála si modelku, takže to zase až taková změna oproti normálu nebyla. Přesto však musela předvést celou škálu emocí, která se od ní normálně neočekává. Naštěstí se však ukázalo, že to pro ni není problém.

"Dnes večer ve 20:15 na Primě V.I.P. Vraždy,kde jsem si střihla mini rolI," napsala Nikol na svůj Facebok.

“Dnes večer ve 20:15 na Primě V.I.P. Vraždy,kde jsem si střihla mini rolI,” napsala Nikol na svůj Facebok.

“Samotnou mě překvapilo, jak to šlo snadno,“ svěřila se Nikol. „I když jsem si připadala hloupě, když mě sledovalo kolem 30 lidí ze štábu,” dodala modelka s úsměvem.

K roli se Nikol Švantnerová dostala prostřednictvím České Miss: „Mediálním partnerem soutěže Česká Miss je televize Prima. Proto si myslím, že když hledali do seriálu modelku, která by se hodila do příběhu a byla veřejně známější, tak dali šanci mě, abych se ukázala i jinak. Ráda zkouším nové věci, proto jsem souhlasila,” dodala na závěr.

Z oblíbených Conversek vklouzla Nikol do lodiček. Foto: FTV Prima.

Z oblíbených Conversek vklouzla Nikol do lodiček. Foto: FTV Prima.