Back
Image Alt

Crownfunding a móda

Crownfunding a móda

Nenechte si své nápady utéct

Zatímco ve světě se jedná o běžný způsob, jak si opatřit peníze na vlastní projekt, v Čechách si na tento způsob financování začínáme teprve pomalu zvykat.

V zahraničí existují i ryze tématické crownfundingové portály, včetně těch módních. V Čechách jsme tak dalece ještě nedošli, ale je pravda, že nejeden mladý módní návrhář nebo návrhářka si tímto způsobem dokázali opatřit peníze na svou novou kolekci. O jaké portály se například jedná? Třeba Hithit, Startovač nebo Nakopni mě.

Určitě není od věci pokusit se získat peníze na některém zahraničním crownfundingovém portále, který se přímo zaměřuje na podporu mladých módních návrhářů či začínajících podnikatelů. Jedná se například o luevo.com, beforethelabel.com nebo outofx.com.

Crowd Funding

Nauč se sebeprezentaci

Mít talent dnes nestačí! Aby člověk mohl realizovat své plány, musí hledat také způsob jak. Nenaříkejte tedy, že se nemáte prostředky, ale prostě si o ně řekněte. A nenechte se odradit, pokud se Vám hned nepodaří vybrat požadovanou částku, spíše se zaměřte na otázku toho, jak svou kolekci prezentovat, aby se jevila potenciálním dárcům atraktivní a oni na ni ochotně přispěli.