Back
Image Alt

Další česká modelka míří do chomoutu

Další česká modelka míří do chomoutu

Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská včera prožila jeden z nejkrásnějších dnů ve svém životě. Její přítel, fotbalista Pavel Kadeřábek, ji totiž pořádal o ruku! Modelka se s radostnou zprávou pochlubila na sociálních sítích a nezapomněla ukázat ani krásný zásnubní prsten.

Pavel Kadeřábek má angažmá v bundesligovém Hoffenheimu, žije tedy v Německu. Modelka tam za ním pravidelně dojíždí, a pokud jí to práce dovoluje, zůstává s ním. Tereza se, mimo jiné, živí i jako moderátorka iSport TV, je tedy patrné, že životní styl jejího partnera jí není cizí. Potvrzují to i slova, kterými doplnila fotografii zásnubního prstýnku.

Foto: Facebook T. Chlebovské.

Foto: Facebook T. Chlebovské.

„Můj přítel, který je pro mě tím největším štěstím v životě, tou největší oporou, podporou, inspirací. Mým nejlepším kamarádem a opravdovou láskou, mě včera požádal o ruku. Nejde ho nemilovat. Ano, vezmu, svěřila se oblíbená modelka.

Modelku s jejím fotbalistou spojuje nejen láska ke sportu, ale i ke zvířatům. Před časem si společně pořídili zlatého retrívra, který dostal jméno Dobby. Pejsek už nyní tvoří pevnou součást jejich rodiny a nechybí ani na některých fotografiích. Necháme se tak překvapit, zda do rodiny brzy nepřibude ještě miminko.

Foto: Facebook T. Chlebovské.

Foto: Facebook T. Chlebovské.

Zásnuby před časem potvrdily i modelky Monika Leová, Petra Faltýnová či Hanka Mašlíková. Vypadá to, že se můžeme těšit na sezónu svateb.