Back
Image Alt

Další kalendář s uhrančivou Votavovou!

Další kalendář s uhrančivou Votavovou!

Vzpomínáte ještě na jedinečné fotografie, které na Kanárských ostrovech nafotila Kateřina VotavováMíšou Gemrotovou? Pokud se vám tehdy Katka Votavová zalíbila, máme pro vás skvělou zprávu – existuje totiž další kalendář v hlavní roli s touto okouzlující kráskou!

Modelka na konci minulého roku kývla na nabídku společnosti Deutz Fahr, která prodává zemědělské stoje. Snímky, které má na svědomí oblíbená fotografka Nikola Bílková, vznikaly nedaleko Českých Budějovic. Podmínky však nebyly vůbec ideální.

„Pršelo, bylo to opravdu nepříjemné. Navíc jsme na nafocení měli jeden den, takže to byl i docela stres,” zavzpomínala modelka. Naštěstí si však sedla s fotografkou, což práci jistě zpříjemnilo. “Byla jsem maximálně spokojená. Ulehčovala mi to, byla rychlá, bylo to na pohodu,“ dodala Katka ke své spolupráci s Nikolou Bílkovou.

Foto: Jan Tůma.

Foto: Jan Tůma.

Pro Kateřinu to však nebylo první fotografování s technikou, v loňském roce se totiž stala tváří kampaně Auto Kelly. Spolupracovala s fotografem Janem Tůmou a předvedla se coby automechanička, taxikářka či jako sexy závodnice.

Pokochat se můžete i dalšími snímky této krásné modelky. Před časem na své Facebookové stránce zveřejnila třeba tyto fotografie od Richarda Nowaka pro časopis BarBar, které za to také stojí!

Katka na fotografiích pro časopis BarBar. Foto: Richard Nowak.

Katka na fotografiích pro časopis BarBar. Foto: Richard Nowak.