Back
Image Alt

Další ročník Miss Czech Republic je tady!

Další ročník Miss Czech Republic je tady!

V jednom z předešlých článků jsme informovali o tom, že soutěž krásy Miss Face, změnila svůj název na Miss Czech Republic. Ačkoliv se změna týká skutečně pouze názvu, pro zakladatelku Taťánu Makarenko to znamenalo obrovský triumf a možnost, jak svou soutěž pozvednout na vyšší úroveň.

I když se slavnostní galavečer loňského ročníku konal teprve před půl rokem, už nyní probíhají castingy do ročníku 2018. Dívky z různých koutů České republiky se mohly přihlásit. Přihlášené soutěžící pak mají jeden zásadní úkol, a to dostavit se na casting a ukázat, co v nich je.

I ty slečny, které neměří 180 cm a celkově nesplňují proporce modelky, mají v soutěži velkou šanci. Zde totiž není prioritní výška a míry, ale především půvab a sympatie dané dívky. Tím se Miss Czech Republic v dobrém slova smyslu odlišuje od jiných soutěží krásy, které lpějí na kráse a na útlých a vysokých postavách.

Nejbližší casting se bude konat 10. března v nákupním centru Olympia v Teplicích. Na krátký sestřih prvního castingu, který se uskutečnil 14. února v Plzni, se můžete podívat zde.

Úřadující Miss Czech Republic Kateřina Kasanová a zakladatelka soutěže Taťána Makarenko. Foto: Miss Czech Republic