Back
Image Alt

Dana Morávková pracuje na nové řadě kabelek

Dana Morávková pracuje na nové řadě kabelek

Dana Morávková se před časem stala tváří značky ELEGA a vytvořila kolekci kabelek – a protože měly úspěch, vytváří už herečka další řadu.

Nový koníček

Dana Morávková v nedávném rozhovoru přiznala, že se v navrhování kabelek našla. Je to něco, co ji nabíjí a přímo neskutečně baví, takže se není čemu divit, že s radostí kývla na to, aby se zapojila do vytváření další řady.

Dana Morávková. Foto: Elega.cz

Dana Morávková. Foto: Elega.cz

“Je to velká radost. Ale já nejsem žádná návrhářka, ani si na ni hrát nebudu, je to jen splnění snu. Ale musím říct, že mě to moc baví a že je to velmi příjemná práce,” přiznala herečka v rozhovoru.

Předchozí série kabelek byly velmi úspěšné. Velkou roli v tom dozajista hrála právě Dana Morávková, která se do projektu zapojila nejen jako návrhářka, ale také jako modelka. A na výbornou zvládla obě role!

Kvalitní kabelka je splněný sen každé ženy

Hledám inspiraci všude kolem sebe. Ptám se maminky, ptám se Petrovy maminky, ptám se kolegyň v divadle, na natáčení,“ řekla Dana Morávková v rozhovoru pro deník Idnes. „Zajímá mě, co by každá kabelka měla mít, a z toho pak vycházím. Kabelka musí být kvalitní, ideálně kožená, měla by vydržet celý život, měla by být nadčasová.“

Dana Morávková se zajímá o každý detail a velmi podrobně řeší, co by měla dokonalá kabelka mít. Určitě nemá tendenci zabývat se jen vnějším vzhledem, který sice důležitý je, ale pro mnohé z nás stejně není natolik podstatný, jako vnitřní uspořádání.

„Pak je taky důležité, aby nebyla těžká, aby se dala zapnout na zip, důležité jsou kapsičky, nebo třeba pásek na klíče, které vždycky hledáme, zamyslela se herečka a zároveň tak vypočítala to, co většině obyčejných kabelek chybí. Ty její ale všechny tyhle vychytávky mají!

Dana Morávková. Foto: Elega.cz

Dana Morávková. Foto: Elega.cz

Herečka/modelka

Pro Danu Morávkovou nebylo fotografování módní kampaně kabelek ELEGA žádnou novinkou, jako modelka už stála mnoha fotografův. Tvrdí však, že svoje jméno je ochotná spojit pouze s tím, pod co se sama může podepsat. Odmítla už proto mnoho nabídek, mimo jiné třeba i možnost stát se tváří koupelnového studia, není to totiž něco, čemu rozumí a v čem by se mohla realizovat.

Přiznala i to, že honoráře za fotografování jsou mnohdy mnohem zajímavější, než běžný plat divadelní herečky. “Osobně všechny tyhle nabídky přijímám proto, abych mohla jinde pomoci bez nároku na honorář. Ať je to nacvičování choreografie s dětmi z dětských domovů nebo účast na charitativních akcích. Kdybych byla závislá jen na příjmu z divadla, něco takového bych si dovolit nemohla,” vysvětlila herečka.