Back
Image Alt

Daniela Peštová ukazuje své dokonalé tělo

Daniela Peštová ukazuje své dokonalé tělo

Topmodelku Danielu Peštovou objevila ředitelka prestižní modelingové agentury Czechoslovak Models v sále kina, kde ji tato nesmělá studentka teplického gymnázia nesmírně zaujala. Po dvou letech Daniela bodovala na castingu Madison Models a její kariéra se bleskově rozjela – upustila od plánovaného studia na vysoké škole, přestěhovala se do Paříže a poté do New Yorku, kde její hvězda už naplno zářila. Topmodelka s dokonalými mírami zdobila titulky prestižních světových magazínů jako je Cosmopolitan, Marie Claire, Glamour či Elle. Nejvíce jí proslavila hvězdná spolupráce se Sports Illustrated či Victoria’s Secret.

 Daniela Peštová pro Sports Illustrated a Victoria's Secret, zdroj: archiv Elite Model Prague

Daniela Peštová pro Sports Illustrated a Victoria’s Secret, zdroj: archiv Elite Model Prague

Daniela Peštová patří k éře supermodelek, které svou kariéru zahajovaly v devadesátých letech v Paříži a stejně jako Tereza Maxová, Eva Herzigová či Pavlína Němcová je i Daniela Peštová v modelingu stále velmi žádané jméno. Práci si ale už léta vybírá jen tu pro ni nejzajímavější a svůj čas raději věnuje partnerovi Pavlu Haberovi a svým dětem. Tato stále pracovně vytížená matka tří děti nezapomíná ani na nezbytnou pomoc ostatním lidem a věnuje se charitě – stala se jednou z tváří nadace ALSA.

Modelka pravidelně přispívá na své sociální sítě, zdroj: Instagram D. Peštové

Modelka k radosti všech fanoušků pravidelně přispívá na své sociální sítě, zdroj: Instagram D. Peštové

Fanoušky modelka často a ráda nechá pokochat prostřednictvím svých sociálních sítích pohledem na její božské křivky v soukromí, ať už na rodinné dovolené či při ranním joggingu. Svůdné tělo ale nemá zadarmo – propadla kouzlu běhání, pravidelně cvičí a dodržuje zdravý jídelníček.