Back
Image Alt

Dívkou České republiky 2017 je osmnáctiletá Kateřina Procházková!

Dívkou České republiky 2017 je osmnáctiletá Kateřina Procházková!

Některé soutěže krásy nejsou založeny jen na tom, aby se našla dokonalá dívka s proporcemi modelky. Důkazem toho je soutěž Dívka České republiky, která má za cíl propagovat zdravý životní styl a rozvíjet talent. Zaměřuje se na sport a rozhodně nehledá vysoké modelky. To dokazuje fakt, že letošní vítězka měří pouhých 157 cm.

Finálový galavečer, na který zavítalo téměř 900 diváků, se konal 27. 9. 2017 v Boby centru v Brně. Návštěvníci se mohli těšit na bohatý program a vyhlášení hned dvou kategorií.  Hlavní kategorie, tedy Dívka České republiky 2017 a kategorie Princezna České republiky 2017, ve kterých soutěží malé slečny ve věku 7-9 let.

V hlavní kategorii dívky soutěžily v disciplínách jako promenáda v plavkách, přehlídka ve společenských šatech, rozhovor s moderátorem a také nechyběla volná disciplína. Malé slečny předvedly šaty, ukázaly, co umí ve volných disciplínách a byly též vyzpovídány moderátorem. Obě kategorie měly nacvičené společné choreografie na trampolínkách a v zumbě.

Čekání na výsledky divákům zkrátila např. zpěvačka Tereza Kerndlová nebo zpěvák Pavel Callta, kteří se postarali o kulturní zážitek. Celým večerem provázel moderátor Ondřej Urban. Do poroty usedli zástupci organizátorů a partnerů soutěže, zpěváci Tereza Kerndlová, Pavel Callta, dále olympijský vítěz David Svoboda nebo Andrea Růžičková.

Všechny finalistky si odnesly mnoho hodnotných cen a vítězka se automaticky účastní Mistrovství světa v interpretačním umění (WCOPA World Championships of Performing Arts) v Los Angeles.

Výsledky:

Hlaví kategorie Dívka České republiky 2017

  1. místo: Kateřina Procházková, Frýdek-Místek
  2. místo: Lucie Lioliasová, Brno
  3. místo: Michaela Suchá, Brno

Dívka České republiky Sympatie: Nelly Urbánková, Litovel

Princezna České republiky: Melánie Mařanová, Brno

Foto: Dívka České republiky

Foto: Dívka České republiky

Foto: Dívka České republiky

Foto: Dívka České republiky

Foto: Dívka České republiky