Back
Image Alt

Dívkou roku 2018 je Valérie Hlinovská z Chomutova!

Dívkou roku 2018 je Valérie Hlinovská z Chomutova!

7. května v 17:00 odstartovalo finále již tradiční soutěže krásy Dívka roku. Dějištěm tentokrát bylo Divadlo pod Palmovkou.

Do finále se probojovalo celkem deset dívek, z nichž každá jistě toužila po korunce. Své vítězství si však musely zasloužit a tak byly podrobeny zkoušce ve formě soutěžních disciplín, jenž jsou pro soutěže krásy typické. Dívka roku je určena pro mladé slečny ve věku 13-15 let, což je velice vhodný věk pro začátek v modelingu.

Moderování se pro tento večer ujal známý herec, zpěvák a moderátor David Gránský, který byl mezi dávkami jako doma. Finále by se zajisté neobešlo bez bohatého programu. O ten se postarali hudební hosté, mezi kterými se ukázal například Roman Vojtek, Eva Burešová nebo Vašek Noid Bárta.

Na konci galavečera přišlo dlouho očekávané vyhlášení vítězek. Odborná porota ve složení ze známých herců, zpěváků a modelek, nakonec rozhodla o vítězce, kterou se stala teprve čtrnáctiletá Valérie Hlinovská z Chomutova. Druhé místo obsadila Denisa Machovcová z Hradce Králové a na třetím místě se umístila Adéla Pejchová z Pardubic.

 

Dívka roku 2018 Valérie Hlinovská. Foto: Michaela Feuereislová

 

Vítězka s dívkami na druhém a třetím místě. Foto: Michaela Feuereislová

 

Finalistky spolu s vystupujícími, porotou a týmem soutěže. Foto: Michaela Feuereislová