Back
Image Alt

Dobrá rada je v modelingu nad zlato

Dobrá rada je v modelingu nad zlato

Mnohá začínající modelka už nejspíš narazila na bariéru vytvořenou z nedostatku informací. Kde získat odpovědi? A koho se vlastně zeptat? Je-li to i váš problém, pak je tento článek určený přímo pro vás!

Nedostatek informací se rovná promarněné šanci

Módní průmysl láká mnoho mladých slečen, v tuzemsku je však stále ještě v plenkách a informace nejsou lehce dostupné. Díky tomu se může snadno stát, že se dívky stydí, mají mylné představy a v důsledku toho pak dělají zbytečné chyby. Snadno mohou narazit i na nepochopení ze strany rodiny či přátel, což je pak lehce odradí. Tomu všemu jde ale předejít!

Nebojte se zeptat! Vždyť staré rčení praví, že je lepší položit otázku a být za blbce chvíli, než to neudělat a platit za to po celý život. V modelingu to platí dvojnásob, některé šance se už totiž neopakují a fashion průmysl zbytečně přichází o nadějné modelky.

Dobrá rada nad zlato

Ptejte se na 123modelky.cz

Jednou z možností, kde se zeptat a snadno získat relevantní odpovědi, je nedávno vzniklé modelingové fórum 123modelky.cz. U nás se jedná o jednu z mála podobně zaměřených stránek, což je nesmírná škoda.

Fórum je určené nejen pro začínající modelky a hostesky, ale i pro polo-profesionálky či profesionálky, které už ve fashion průmyslu něco zažily a mohou tak odpovědět na základě svých zkušeností. A protože otázky se pokládají virtuálně, odpadá i případný stres z trapného momentu nebo z výsměchu.

Fórum může založit každá ambiciózní dívka a její otázka se dokonce nemusí omezovat pouze na svět modelingu – klidně zde může hledat jen kamarádku na běhání. Další výhodou této stránky je možnost přímo reagovat na pracovní nabídky od fotografů, agentur a různých firem.

Dobrá rada nad zlato

V agentuře vám také dobře poradí

Věnujete-li se už modelingu delší čas a jste součástí nějaké modelingové agentury, nebojte se zeptat tam. Pomatujte, že modelka je pro agenturu důležitá. Všichni určitě udělají maximum proto, abyste byla správně informovaná a mohla jste je, a pochopitelně především sebe, co nejlépe reprezentovat.

Nenechávejte si informace pro sebe

Možná, že patříte mezi ty, které už svoji kariéru modelky rozjely. Vzpomeňte si však, jak vám bylo, když jste začínala. Nejistota a strach se jistě nevyhnuly ani vám. Buďte proto na začínající modelky milá a poraďte jim, pokud můžete. Každá dobrá rada se cení.