Back
Image Alt

Dobrosrdečná kráska zazářila v Rakousku

Dobrosrdečná kráska zazářila v Rakousku

Modelka Veronika Kašáková se v posledních měsících věnovala především dětem z dětských domovů, které navštěvuje v rámci svého projektu Roadshow s Veronikou. Přestože je to záslužná práce, je jistě také velmi náročná – není se proto čemu divit, že si sympatická blondýnka před několika dny vyrazila odpočinout na horské svahy.

Spolu se svým přítelem a s partou přátel zamířila Veronika do lyžařského střediska Idalpe Ischgl v Rakousku. Na svém profilu na Facebooku se nezapomněla pochlubit s fotografiemi kouzelné zasněžené krajiny.

Většinu lidí však zaujaly především zamilované snímky Veroniky a jejího přítele Milana Sovadiny. Vypadá to, že křehká blondýnka našla v jeho náručí své dlouho hledané životní štěstí. Jak se můžete přesvědčit sami, modelka po boku tohoto muže doslova září spokojeností.

Když v pondělí slavil Milan svátek, sdílela Veronika jednu z jejich společných fotografií se slovy: „Všechno nejlepší můj kluku. Miluji Tě!!!“

Veronika s přítelem Milanem. Foto: Facebook V. Kašákové.

Veronika s přítelem Milanem. Foto: Facebook V. Kašákové.

Nyní už se však modelka chystá zpět do práce – již zítra se představí dětem z dětského domova v Tuchlově. Toto neúnavné pracovní nasazení už Veronice Kašákové přineslo i ocenění. Před časem zvítězila v anketě Osobnost roku Ústeckého kraje 2015 v kategorii Dobrý skutek. Nikdo jistě nepochybuje o tom, že to modelku motivovalo k ještě usilovnější práci. Přejeme proto hodně štěstí jí, i jejím přátelům z dětských domovů.

Veronika přebírá ocenění. Foto: Facebook V. Kašákové.

Veronika přebírá ocenění. Foto: Facebook V. Kašákové.