Back
Image Alt

Dvořáková s Mašlíkovou ukázaly kůži!

Dvořáková s Mašlíkovou ukázaly kůži!

Nový kalendář Auto Kelly 2016 je tady! Na kapotách luxusních vozů společně zapózovaly Hanka Mašlíková a Gabriela Dvořáková. A protože ani jedna z dam se nestyděla předvést, jde o pěkně žhavé zboží.

Modelky se před objektivem fotografa Jana Tůmy vzájemně doplňovaly. Kombinace křehké blond a vášnivé černé nakonec dopadla tak výborně, že luxusní vozy a letadla zůstaly zcela upozaděné. Dámy přitom musely překonat nepříznivé teplotní podmínky, aby fotografie vůbec mohly vzniknout.

Focení trvalo dva dny, a protože probíhalo na benešovském letišti, venkovní teplota byla jen okolo pěti stupňů nad nulou, tak to bylo hodně náročné,“ vysvětlila Hanka Mašlíková. „V pauzách nás dokonce zahřívaly teplomety,“ dodala.

Foto (2x): Jan Tůma.

Foto (2x): Jan Tůma.

Přestože ani jedna z modelek nefotila odhalené snímky poprvé, šlo pochopitelně o choulostivou záležitost, kterou musel tým kolem fotografa Jana Tůmy zvládnout. Všem naštěstí dopadlo skvěle, nejspíš tomu dopomohl i fakt, že obě modelky už se znají z minulosti.

„Jsem docela velký stydlín,“ přiznala Hana Mašlíková s úsměvem. „Ale díky tomu, že jsem fotila s úžasným týmem, a hlavně Gábinkou, tak to nebyl horor. S Honzou Tůmou, který fotil dokonce mé první fotky, je práce příjemná vždy.“

Foto: Jan Tůma.

Foto: Jan Tůma.