Back
Image Alt

Eliška Bučková se pochlubila se svým pokladem

Eliška Bučková se pochlubila se svým pokladem

Modelka a Česká Miss 2008 Eliška Bučková si v posledních měsících užívá spoustu nového, a to nejen spolu s přítelem Jakubem Vágnerem, ale i se svým štěňátkem. Čivava Minnie, kterou modelka láskyplně nazývá svým trhačem, se jí totiž pustila do revize botníku.

„Můj malý poklad,“ napsala Eliška na Facebook k fotografii své fenky, spokojeně spící vedle rozkousané boty. „Je to holka šikovná a má vytříbený vkus na botičky,“ doplnila. Na Instagramu zase modelka nezapomněla dodat, že má velkou nohu po tatínkovi a proto je její bota větší, než psík.

Foto: Facebook E. Bučkové.

Foto: Facebook E. Bučkové.

Čivavu si modelka pořídila teprve před časem, na malé pejsky je však zvyklá od svých rodičů, kteří žijí na jižní Moravě. Právě tam Eliška strávila Velikonoční svátky s rodinou i s přítelem. A o tom, že měli veselo, nemůže být vůbec pochyb.

„Nejkrásnější moment letošních Velikonoc! Maminka upekla kachnu s domácím chlebem, tatínek nám zatopil v krbu a jejich dcerušky spolu se svými Kubíčky si vychutnávaly nádhernou rodinnou atmosféru,“ svěřila se modelka s tím, že i drahé polovičky jejích sester nesou jméno Jakub.

Foto: Instagram E. Bučkové.

Foto: Instagram E. Bučkové.