Back
Image Alt

ELLE Beauty Lounge: luxusní zákulisí filmového festivalu

ELLE Beauty Lounge: luxusní zákulisí filmového festivalu

Protože články o 51. mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech u vás měly úspěch, připravili jsme si ještě jedno poslední ohlédnutí za tímto svátkem kinematografie a luxusní módy. Tentokrát se zaměříme na ELLE Beauty Lounge, která se nacházela v exkluzivních prostorách hotelu Quisisana Palace.

„ELLE Beauty Lounge je vlastně backstage samotného festivalu – právě zde vzniká všechno krásné, co pak můžete vidět na červeném koberci,“ napsala Karolína Meixnerová a přesně tím vyjádřila vše, čím toto místo pro KVIFF bylo.

Právě v ELLE Beauty Lounge se připravovalo mnoho VIP hostů festivalu. O jejich vzhled i celkovou image se zde starali přední vizážisté, v čele s Ivanou Tokarskou a Vlaďkou Holanovou Novákovou a kadeřníci z Tony&Guy. Hosté měli možnost obléci vyhlášené značky světových modních domů a nejznámějších českých návrhářů. S výběrem jim pomáhala stylistka Lenka Kermes. Profesionální přístup a perfektní organizace tak byly naprostou samozřejmostí a každý z hostů ELLE Beauty Lounge si svoji návštěvu užil, k čemuž jistě dopomohla i sklenka šampaňského a luxusní čokoláda Lindt.

Do skvělé péče se svěřila i Eva Holubová. Foto: Adriana Fialová.

Do skvělé péče se svěřila i Eva Holubová. Foto: Adriana Fialová.

Přípravy mnohdy zabraly i několik hodin, následně všichni, dokonale upravení a spokojení, odcházeli na mnohačetné party, které v rámci KVIFF probíhaly. Jedním z těch nejluxusnějších večírků byla Moët party, které se každoročně účastní jen ti vyvolení. Není se proto čemu divit, že o VIP vstupy na tuto akci se strhl opravdový boj!

A když už je řeč o Moët party, můžeme zmínit i některá jména – v ELLE Beauty Lounge se totiž právě na tuto akci připravovaly např. Miss ČR 2007 Kateřina Sokolováherecká ikona Eva Holubová s dcerou nebo oblíbená herečka Jana Plodková.

Topmodelka Linda Vojtová. Foto: Adriana Fialová.

Topmodelka Linda Vojtová. Foto: Adriana Fialová.

Zdejší péči si užila i Monika Koblížková, která posléze oblékla róbu od Beaty Rajské. Vizážistka Ivana Tokarská doladila i image Moničina přítele Leoše Mareše. Zkrášlit se zde nechaly také modelky Veronika Hejlíková a Petra Růžičková, které vynesly šaty od předního návrháře Jakuba Polanky.

ELLE beauty lounge se však mihlo ještě mnohem více známých tváří – za zmínku jistě stojí topmodelka Linda Vojtová, Česká Miss Jitka Nováčková, zpěvačka Emma Smetana, violoncellistka Terezie Kovalová, bloggerky Nikol Moravcová a Ina T. nebo třeba herečky Berenika Kohoutová, Aňa Geislerová a Eva Josefíková.

Aňa Geislerová. Foto: Adriana Fialová.

Aňa Geislerová. Foto: Adriana Fialová.