Back
Image Alt

Eva Herzigová neztrácí svůj šarm a lesk!

Eva Herzigová neztrácí svůj šarm a lesk!

Eva Herzigová patří bezesporu k našim nejuznávanějším supermodelkám. Ačkoliv pochází z malého města Litvínov na severu Čech, ve světe se rozhodně neztrácí.

Evě to stále velice sluší. Foto: GotCeleb

Coby modelka započala svou kariéru již v roce 1989, kdy zvítězila v konkurzu pořádaném agenturou Metropolitan Models a od té doby následovaly další úspěchy a v dnešní době se řadí mezi naše neuznávanější a nejoblíbenější modelky 80. a 90. let. Není divu. Svým krásným a souměrným obličejem ve spojení s vysokou a štíhlou postavou dokonale splňuje proporce správné modelky. Ve svých 44 letech vypadá Eva výborně.

Na Evu se ale usmívá štěstí i v jejím osobním životě. V březnu 2017 se zasnoubila se svým partnerem, kterým je italský podnikatel Gregorio Marsiaj. Vychovávají spolu své krásné tři syny George, Phillipa a Edwarda. Pro některé možná bylo Evino zasnoubení docela velkým překvapením. V roce 2002 se totiž nechala slyšet: „Nejsem fanouškem sňatků. Vztah je o evoluci a manželství zastavuje rozvoj lásky. Jsem velmi nezávislá dívka a mám ráda samotu. ”

Jak je ale vidět, Eva změnila svůj pohled na manželství a spolu se svým snoubencem a dětmi se těší téměř idylickému rodinnému životu.

Rodina je pro Evu vším. Foto: Archiv E. H., iDnes