Back
Image Alt

Eva Herzigová opět vystavila své božské tělo!

Eva Herzigová opět vystavila své božské tělo!

Topmodelka a herečka Eva Herzigová, rodačka ze severočeského Litvínova a  jedna z předních supermodelek  zlaté éry 80. a 90. let, si během působení ve světě špičkového modelingu oprávněně vysloužila díky svému svůdnému pohledu, platinovým vlasům a ladným křivkám přezdívku “Miss Wonderbra” nebo také “Marilyn Monroe východu”. Zlomový okamžik pro ni nastal roku 1989 na castingu Czechoslovak Models, který bezkonkurenčně vyhrála – přerušila proto své plány studovat ekonomii a odjela do Paříže, kde záhy v exkluzivní kampani pro Guess nahradila německou topmodelku Claudii Schiffer.

Ovšem snad nejznámější kampaní se v modelčině kariéře stala ta pro prestižní značku Triumph, konkrétně na podprsenku Wonderbra – obří bilboardy s Eviným uhrančivým pohledem a (zejména) svůdným dekoltem způsobovaly dokonce dopravní zácpy a nehody! Modelka patřila také k vyvoleným andílkům Victoria´s Secret  a pro své dokonalé tělo byla rovněž vyhledávanou modelkou neméně známé značky luxusního prádla Agent Provocateur.

Eva Herzigová jako andílek VS, zdroj: Victoria's Secret

Eva Herzigová jako andílek VS, zdroj: Victoria’s Secret

Eva nechyběla ani na titulních stránkách prestižních módních časopisů jako je Vogue, Harper’s Bazaar či Elle a  předvedla se i jako erotický symbol v pánském časopise Playboy. Netrvalo dlouho a objevila se také na filmovém plátně – a hned získala roli vedle takového herce, jakým je Gérard Depardieu, s nímž si zahrála ve snímku Strážní andělé. Jejím posledním filmovým počinem byl roku 2014 český film Pohádkář. V současné době se modelka věnuje zejména charitativní činnosti a modelingové zakázky si pečlivě vybírá. Jedním ze srpnových  příspěvků na své sociální síti dokázala, že má stále záviděníhodnou postavou – do této trojnásobné maminky tří kloučků by jen málokdo řekl, že už pár let začíná její věk překvapivou číslovkou čyři.

Eva na jachtě během letní dovolené, zdroj: Instagram E. Herzigové

Eva na jachtě během letní dovolené, zdroj: Instagram E. Herzigové