Back
Image Alt

Eventee: revoluční služba s hosteskami, která ušetří vaše nervy

Eventee: revoluční služba s hosteskami, která ušetří vaše nervy

Takřka každý, kdo si pro své akce někdy objednal služby hostesek, snil o tom, že vše půjde podle plánu. Realita je však mnohdy odlišná. Neobvyklé není dokonce ani to, že objednaná hosteska svoji účast na poslední chvíli úplně zruší. Vzniká tak problém, který není jednoduché řešit – obzvlášť, pokud akce začíná za pár hodin. Právě s tímto nešvarem se  jednou provždy rozhodla zatočit hostesingová služba Eventee.cz 

Zajímá vás, o co jde? Jedná se o on-line platformu pro zadavatele pracovních nabídek i pro samotné hostesky.

Eventee ručí za kvalitu služeb, za rychlé zpracování objednávky, ale i za výplaty hostesek. Zájemce má díky tomu všechny potřebné informace na jednom místě, ze kterého si pak může spravovat své objednávky, akce i veškeré vyúčtování. Jedná se tedy o skutečně o užitečnou službu, která řeší reálné problémy nejen se spolehlivostí hostesek.

Foto: ISE Beurs.

V neposlední řadě je v nabídce i služba S.O.S. hosteska, která je přirovnávána k tzv. pohotovosti. Díky propracované platformě Sinch, na které služba běží je možné zmobilizovat hostesky splňující požadavky klienta během několika desítek minut.

Eventee je určeno pro koncové zákazníky z řad firem, které hostesky využívají na své obchodní události, konference, semináře, školení či společenské akce. Zkrátka však nepřijdou ani eventové a produkční agentury, pro které je dostupná velkoobchodní nabídka.

V neposlední řadě jde velmi zajímavou příležitost pro všechny šikovné a hezké slečny, které mohou Eventee brát jako seriózní zdroj pracovních nabídek a dopřát tak nějaké korunky své peněžence. A pozor! V databázi jsou i hostesky, které se živí pouze prací z Eventee a měsíčně si vydělají až 20 000,- Kč. Výplaty probíhají 2x týdně a hostesky se tak nemusí strachovat, že na svoje peníze budou čekat dlouhé týdny, nebo že se jich vůbec nedočkají. Pokud se rozhodnete jako hosteska tuto službu využít, registrujte se na této adrese.