Back
Image Alt

Exkluzivní Moda Fashion Day(s) se blíží!

Exkluzivní Moda Fashion Day(s) se blíží!

Dnes jsme si pro vás připravili pozvánku na jedinečnou událost Moda Fashion Day(s), jejímž mediálním partnerem jsme. Proběhne již příští měsíc, konkrétně 16. dubna 2016, v luxusních prostorách Zámecké Jízdárny v Českém Krumlově. Patronkou této oblíbené akce je radní města Jitka Zikmundová.

Ptáte se, proč byste si tuto společenskou událost neměli nechat ujít? Odpověď je nasnadě – máte totiž šanci spatřit zde vše podstatné, co se momentálně děje na módní scéně v České republice!

Foto: Archiv Moda Fashion Days.

Foto: Archiv Moda Fashion Days.

Můžete se těšit na mnoho jedinečných módních přehlídek i na exkluzivní hosty. Hlavní hvězdou letošního, v pořadí již 2. ročníku, bude módní návrhářka Tatiana Kovaříková. Ta zde v exkluzivní premiéře představí svoji novou kolekci pro jaro/léto 2016. Není to však jediný tahák této akce.

Během dne, kterým bude provázet moderátorka Markéta Vlachová, se totiž na přehlídkovém mole vystřídá hned několik zajímavých hostů. S kolekcí PROTOŽE se ukáže Sophistic by Veronika, těšit se můžete i na přehlídku plavek Triola z butiku Spodní prádlo Underwear a své zastoupení zde bude mít také butik Hala Bala.

K tomu všemu navíc patří i doprovodný program – lákavý je zejména Pop-Up store. Zde se představí partneři tohoto večera, kteří posléze umožní i prodej svých kolekcí.  V partnerském hotelu Bellevue navíc proběhne seminář na téma Ženy a finance, který pořádá organizace Ženský investiční klub. Na závěr tohoto nabitého dne pochopitelně patří After party, která se bude konat v baru City Lounge.

Foto: Archiv Moda Fashion Days.

Foto: Archiv Moda Fashion Days.

Přestože se v loňském roce akce konala poprvé, zaznamenala nebývalý úspěch. Navštívilo ji na 600 diváků, kteří si užili dva bloky módních přehlídek. Vychutnali si více než 200 modelů od společností Triola, Baťa, Desigual, Calvin Klein Underwar či Parfaid by Affinitas.

Své místo zde měly butiky Mata Hary, Hala Bala či Yaxi taxi. Modely návrhářů Zuzany Labudové, Valery Dubay či Reného Konečného vynesly přední české modelky v čele s Veronikou Procházkovou a Denisou Domanskou.

Neváhejte proto a nenechte si letošní ročník ujít. Více informací naleznete na stránce www.moda-fd.cz, kde získáte i kontakt pro rezervaci vstupenek.

V loňském roce se na akci představila také Veronika Chmelířová. Foto: Foto: Archiv Moda Fashion Days.

V loňském roce se na akci představila také Veronika Procházková. Foto: Foto: Archiv Moda Fashion Days.