Back
Image Alt

Fashion blogy coby životní styl

Fashion blogy coby životní styl

Aktuálně probíhající soutěž o nejlepší českou blogerku znovu vynáší na povrch zajímavý trend internetových deníků. A protože před časem už jsme téma módních blogerek nakousli (víc se dozvíte v článku Fenomén módních blogů), podíváme se tentokrát na věc z trochu jiného úhlu pohledu.

Folowers coby pevný základ

Asi každý, kdo někdy zkoušel blogovat, nám potvrdí, že bez čtenářů nemá tento koníček žádnou šťávu a nejspíš ani žádnou velkou budoucnost. Zpětná vazba je pro pisatele zkrátka velmi důležitá a není radno ji podceňovat.

Fashion blogy nejsou žádnou výjimkou a každá začínající blogerka tak naráží na stejnou otázku – kde vzít folowers? Jednoduchý návod neexistuje, lze se však řídit několika zdánlivě snadnými radami, které doporučují jednak zajímavý a kvalitní obsah článků, pravidelné přispívání na blog a pak také příjemné uživatelské prostředí. Nic z toho však není zárukou úspěchu.

Fashion bloger

Zaměstnání jako každé jiné

Pokud se ovšem zadaří a blogerka získá určité renomé, je škoda nevyužít toho ve svůj prospěch. To, co mnohdy začíná jako obyčejný koníček a náplň volného času, může totiž lehce skončit jako plnohodnotné zaměstnání na plný úvazek. Jistě, že ne každou fashion blogerku takový osud čeká, ty nejlepší však mají cestu otevřenou. Už zdaleka neplatí, že blogováním se nedá slušně uživit.

Inspirace hezky pohromadě

Fashion BlogS tím, jak se fenomén fashion blogů rozšířil, stouplo pochopitelně také procento blogů, které stojí za to sledovat. Existují různé aplikace, které čtenářkám usnadňují mít vše pod kontrolou a získávat informace za pomoci několika kliknutí. Mezi ty neznámější patří třeba Bloglovin’ nebo síť přátel GFC.

Další, poměrně novou možností, je nedávno spuštěný projekt Blogie.cz. Na této stránce naleznete články těch nejlepších českých módních blogerů a blogerek hezky pohromadě. Vše můžete pohodlně procházet bez zbytečného překlikávání mezi jednotlivými weby a máte navíc jistotu, že co se týče českých fashion blogů, nic vám neunikne. Stránka je navíc v uživatelsky velmi příjemném prostředí, což se o výše zmíněných aplikacích bohužel říct nedá.