Back
Image Alt

Fashion show ve stylu krásy a luxusu

Fashion show ve stylu krásy a luxusu

Středeční večer se nesl ve znamení módy. Sedmadvacáté patro luxusní Prague City Town totiž hostilo exkluzivní módní přehlídku, jejímiž hlavními hvězdami se staly Miss ČR 2009 Aneta Vignerová, Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová a Miss ČR 2008 Zuzana Jandová. Ta se na tuzemské fashion show představila po dlouhé době, protože jinak pracuje především v zahraničí.

Diváci si během přehlídky užili prezentaci ručně vyšívaného spodního prádla a plavek z dílny sourozenců Jakuba a Nikol Ponerových. Modelky byly v těchto kouscích nejen stylové a originální, ale také nesmírně sexy. Následovala přehlídka večerních šatů návrháře Petra Kaloudy, o jejichž styling se tentokrát postaral Lubomír Buchta.

Akce oslavovala 15. narozeniny kongresového centra Erbia. Kromě již zmíněných Miss se zde představily i další krásné tváře, třeba modelky Šárka Mohorková či Alena Prešnajderová a Kristýna Schicková. Po mole se prošla také Barbora Škodová, jejíž exkluzivní příspěvek Modelka v oblacích můžete najít v naší rubrice Modelky blogují.

Módní show