Back
Image Alt

Finále Miss Junior

Finále Miss Junior

Možná, že jste před časem zaregistrovali náš článek o Semifinále Miss Junior a teď dumáte, kdo v soutěži zvítězil. I proto vám nyní přinášíme nejen jméno šťastné vítězky, kterou se stala Nikola Uhlířová, ale i reportáž z celého večera.

Mládí vpřed

Soutěž přilákala mnoho mladých slečen, které se touží modelingu věnovat, ale nemohou se přihlásit do standardních soutěží krásy. Ty mají totiž nastavenou nejen horní, ale spodní věkovou hranici pro účast. V drtivé většině případů jde o rozsah 18-26 let.

Miss Junior je však výjimkou, jak je ostatně znát i ze samotného názvu soutěže. Pokud rodiče nezletilé dívky souhlasí s její účastí, nemají pořadatelé s nižším věkem žádný problém. A to byl i případ letošní vítězky, teprve sedmnáctileté Nikoly Uhlířové.

Novou Miss Junior 2015 se stala Nikola Uhlířová. Foto: Miss Junior 2015.

Novou Miss Junior 2015 se stala Nikola Uhlířová. Foto: Miss Junior 2015.

Nikola Uhlířová

Nová Miss Junior pochází z Bašky, měří 170 centimetrů a může se pochlubit téměř ideálními mírami 82-61-82. S modelingem zatím příliš zkušeností nemá, hvězdnou porotu však stejně oslnila. A to i přesto, že na přehlídkovém mole měla premiéru.

“Přehlídku jsem šla tady úplně poprvé a věřím, že nebyla poslední,“ přiznala Nikola. „Vítězství mě posunulo, dodalo odvahy a ráda bych zkusila štěstí později také v České Miss. Třeba za rok, v osmnácti, by to bylo moc fajn. Prioritou je pro mě ale nyní dostudovat,” dodala mladinká Miss, která nyní studuje hotelovou školu.

Vítězkou Miss Junior Slovensko 2015 se stala brunetka Michaela Müllerová, v divácké Miss Junior Internet 2015  zazářila nejmladší z finalistek, teprve patnáctiletá Kateřina Kučerová.

Dívky během finálového večera. Foto: Miss Junior 2015.

Dívky během finálového večera. Foto: Miss Junior 2015.

Hvězdný večer

Na slavnostním galavečeru se ukázala velká spousta VIP hostů. I hvězdná porota byla přímo nadupaná známými tvářemi. Byly zde tenistky Nicol Vaidišová a Iveta Benešová, moderátorky Sandra Parmová, Eva Perkausová a Monika Leová či Missky Nikol Švantnerová, Iveta Vítová a Gabriela Franková. Potkat jste zde mohli i Vendulu Svobodovou a Sagvana Tofiho.

Vítězky na společné fotografii. Foto: Miss Junior 2015.

Vítězky na společné fotografii. Foto: Miss Junior 2015.

Mnohé porotkyně na vlastní kůži zažily, jaké to je stát na pódiu a být hodnocena, tenisová kráska Nicole Vaidišová však přiznala, že na soutěži Miss je poprvé. “Chodím do společnosti opravdu výjimečně, jsem hodně soukromý člověk. Je to poprvé, co jsem v porotě soutěže krásy,“ svěřila se. „Byl to hrozně fajn večer a pro mě něco nového,” přiznala s úsměvem tenistka, která momentálně odpočívá a léčí své zranění.

Došlo i na slzy štěstí.

Nechyběla pochopitelně ani loňská vítězka této soutěže, Andrea Žiačiková a ambasadorka Kateřina Kristelová. Ta se s rozhodnutím poroty ztotožnila: „Jsem s výběrem poroty maximálně spokojená. Nikola Uhlířová je pro mě pravou českou kráskou, takovou, kterou jsme si každá přály na střední škole být,” nechala se slyšet Kateřina Kristelová, která se pro tento večer ujala role moderátorky.

Mezi mladinkými slečnami se však Kateřina rozhodně neztratila, v šatech od návrhářky Terezy Sabáčkové vypadala téměř jako jejich spolužačka. Přitom už je maminkou pětileté Claudinky, která jí v závěru večera přinesla na pódium květinu“Byla jsem dojatá. Vůbec jsem to nečekala. Produkce se domluvila s mojí maminkou a sestrou,” řekla Kateřina.

Kateřina Kristelová s dcerou. Foto: Miss Junior 2015.

Kateřina Kristelová s dcerou. Foto: Miss Junior 2015.