Back
Image Alt

Finále Miss Léta 2015 & Miss Prague Car Festival

Finále Miss Léta 2015 & Miss Prague Car Festival

Protože léto jsme už nechali za sebou, bylo načase vyhlásit nejkrásnější dívku tohoto oblíbeného ročního období. Zajímá vás, kdo v soutěži Miss Léta 2015 zvítězil?

Prague Car Festival

Finále proběhlo 29. srpna a bylo trochu netradičně spojeno další akcí – s Prague Car Festival, což je největší výstava automobilů v Čechách. Dívky se tak představily nejen na přehlídkovém mole, ale také u luxusních aut.

Vítězka soutěže Tereza Hudáková. Foto: Facebook Miss Léta.

Vítězka soutěže Tereza Hudáková. Foto: Facebook Miss Léta.

12 finalistek vzešlo ze dvou semifinálových kol, jež svorně proběhla v Aquapalace Praha. První semifinále bylo velmi dramatické, jak jsme vás informovali v tomto článku. Dívkám hrozilo nebezpečí, kvůli nepříznivému počasí. Nakonec ale vše dopadlo dobře a nikomu se nic nestalo.

Náročné finále

Protože konkurence byla v letošním ročníku oblíbené soutěže opravdu veliká, bylo finálové kolo pro všechny velmi náročné. Dívky absolvovaly módní přehlídku autorské kolekce MeeschaP, chybět nesměla tradiční promenáda ve spodním prádle a následoval rozhovor s porotou. V té zasedla loňská vítězka Miss Léta 2015 Aneta Falcová, Daniel Jíra, Milan Pulda, Jaroslav Neuwirt, Martin Urban a Alexandra Belingerová, organizátorka soutěže.

Jako nejúspěšnější se ukázala jednadvacetileté Tereza Hudáková, která pochází ze Štenberku. Druhé místo obsadila Markéta Konopásková a druhou vicemiss se stala Lucie Janošová.

Vítězky Prague Car Festival. Foto: Facebook Miss Léta 2015.

Vítězky Prague Car Festival. Foto: Facebook Miss Léta 2015.

Miss Prague Car Festival

Další titul mohli dívky získat v soutěži Miss Prague Car Festival. Zde však rozhodovali návštěvníci, nikoli porota. Ti kupodivu rozhodli naprosto odlišně, než porotci Miss Léta – největší sympatie získala Nikita Řeháčková, první vicemiss byla zvolena Kristýna Faitová a třetí místo přiřkly Barboře Hačecké.