Back
Image Alt

Finále Miss Léta se uskuteční 12. září!

Finále Miss Léta se uskuteční 12. září!

Před pár dny proběhla tisková konference k soutěži Miss Léta, která měla dva hlavní body. Za prvé byla oficiálně představena sestava finalistek a za druhé bylo oznámeno datum a místo konání finálového večera, na který se netrpělivě čeká. Na konferenci v hotelu Jalta Boutique se sešly samozřejmě finalistky, dále fotografové, novináři a další osobnosti.  Bylo zajištěno příjemné prostředí, kde nechybělo ani občerstvení, které zajistila restaurace COMO restaurant & cocktail bar.

Dívky mají momentálně napilno. Absolvují soustředění, během kterého se připravují na svůj důležitý večer. Kdy se tedy můžeme těšit na velké finále? Zapište si do diáře datum 12. září. Místem konání budou atraktivní prostory  klubu Duplex v Praze. Galavečer odstartuje ve 21 hod. a kromě vyhlášení vítězek jsou na programu módní přehlídky a doprovodný program. Rozhodně je na co se těšit!

Vítězka si jako vždy odnese hodnotné ceny. Podstatou ale je, že svou účastí v Miss Léta dívky pomáhají druhým. Soutěž je totiž pod křídly nadačního fondu IT People, který výtěžek ze soutěže věnuje na podporu a propagaci technických oborů na školách.

Nutno poznamenat, že během soutěže panovala téměř rodinná atmosféra. Mnoho dívek mezi sebou navázalo přátelské vztahy. Některé z nich se dokonce nechaly slyšet, že jistě zůstanou kamarádkami i po skončení soutěže. Jaká nálada bude panovat při finále, to se už brzy dozvíme.

Foto: Zbyněk Maděryč