Back
Image Alt

Finalistka Miss a Muž roku předvedli svá nahá těla a svůdné pohledy!

Finalistka Miss a Muž roku předvedli svá nahá těla a svůdné pohledy!

Značka NIA-SPERKY.CZ, kterou exkluzivně na český a slovenský trh uvedla podnikatelka a modelka Petra Růžičková, představila podzimní kampaň, kde pod taktovkou předního českého fotografa Lubomíra Buchty září charismatická kráska a finalistka České Miss Kateřina Krobová po boku Muže roku 2015, uhrančivého Jakuba Krause.

Podzimní kampaň NIA-SPERKY.CZ ve svůdném podání dvojice Kateřina Krobová a Jakub Kraus, zdroj: Lubomír Buchta

Podzimní kampaň NIA-SPERKY.CZ ve svůdném podání dvojice Kateřina Krobová a Jakub Kraus, zdroj: Lubomír Buchta

Zejména natáčení promo videa pro podzimní kampaň bylo opravdu HOT, protože se Kateřina i Jakub svlékli, přesto je výsledek svůdný, decentní a něžný zároveň. “Jako každá žena i já mám slabost pro šperky, proto jsem neváhala přijmout nabídku na focení nové kampaně NIA-SPERKY. Když mi bylo řečeno, jak by měla kampaň vypadat a že bych se měla poodhalit, trochu jsem ze začátku ostýchala. Naštěstí Kuba Kraus, s kterým jsme fotili kampaň, je profesionál, a tak mé obavy brzy opadly,” nechala se s úsměvem slyšet Kateřina.

Celé focení a natáčení probíhalo na půdě botanické expozici tropické zahrady při ČZU na Praze 6.  Okouzlující Kateřina, sexy kráska s bohatou rudou hřívou a uhrančivýma modrýma očima, a charismatický Jakub se úkolu zhostili opravdu profesionálně a ačkoli by se dle výsledných fotografií mohlo zdát, že jde o skutečný pár, opak je pravdou. Oba naši sympatičtí aktéři jsou šťastně a spokojeně zadaní. “Na focení a natáčení této kampaně jen tak nezapomenu! Jednak se vše odehrávalo ve velmi zajímavém interiéru připomínajícím amazonský deštný prales, ale hlavně jsem měl coby parťačku sexy Katku Krobovou, se kterou jsme se při pořizování záběrů dostávali do dost intimních poloh! Na začátku nebylo úplně lehké překonat přirozený stud, ale že jsme to nakonec zvládli, to asi bude po shlédnutí fotek a videa každému jasné,” vzpomíná na svůj nelehký úkol Jakub.

Úspěšná modelka Barbora Škodová, zdroj: Lubomír Buchta

Úspěšná modelka Barbora Škodová, zdroj: Lubomír Buchta

V již zmíněné kampani NIA-SPERKY.CZ můžeme spatřit i svůdnou brunetku a úspěšnou modelku Barboru Škodovou, která byla celosvětovou tváří v reklamě pro Captain Morgan a dále zazářila na přehlídkovém mole v Miláně pro značky Roberto Cavalli, Brunello Cucinelli či Fendi.