Back
Image Alt

Finalistky Miss Czech Republic absolvovaly týdenní soustředění!

Finalistky Miss Czech Republic absolvovaly týdenní soustředění!

Finále soutěže Miss Czech Republic se nezadržitelně blíží a zejména finalistky se na něj musí náležitě připravit. Jednou z důležitých složek takové přípravy je soustředění, které musí všechny dívky bez rozdílu absolvovat.

10 finalistek Miss Czech Republic má nyní za sebou týdenní soustředění v RAS AL KHAIMAH (Spojené arabské emiráty). Na dívky čekal velice nabitý týden a hned první den se vrhly do práce. Na programu dne bylo focení s WeSnap a natáčení pro TV Prima. Další dny na dívky čekalo focení charitativního kalendáře, výlet do Dubaje s ředitelkou Miss Czech Republic Taťánou Makarenko, další natáčení pro TV Prima, focení s Nikolou Bílkovou, fitness lekce s Františkem Uvírou a mnoho dalšího. Mimo to také vyzkoušely vodní sporty a podívaly se na nejvyšší horu Emirátů Jebel Jais. Ty nejodvážnější také vyzkoušely takzvaný zip-line, což je lanový skluz.

Ačkoliv byl program celkově náročný, zbyl čas i na odpočinek, dovádění ve vodě nebo návštěvu obchodního centra Dubai Mall, které je největším nákupním centrem na světě. Během celého soustředění byly finalistky ubytovány v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Double Tree by Hilton.

Finalistky vyzkoušely adrenalinové vodní sporty. Foto: Miss Czech Republic

 

Finalistky s fitness trenérem. Foto: Miss Czech Republic

 

Finalistky pro TV Prima. Foto: Miss Czech Republic