Back
Image Alt

Gabriela Kratochvílová zdolala Sněžku

Gabriela Kratochvílová zdolala Sněžku

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová vyrazila s rodinou do Krkonoš. A jako správná turistka se pochlubila fotkami z vrcholu naší nejvyšší hory.

Rodinný výlet

Modelka a moderátorka Gabriela Kratochvílová je rodinný typ. Nezdráhala se vyrazit na dovolenou do Krkonoš se svým snoubencem a rodinou. Společně si dali nemalý cíl, 1603 m.n.m. položený vrchol nejvyšší české hory, Sněžky.

Gabriela se na náročnou cestu vybavila. Foto: Facebook G. Kratochvílové.

Gabriela se na náročnou cestu vybavila. Foto: Facebook G. Kratochvílové.

Gabriela se pochlubila několika fotografiemi, které na Sněžce pořídila. Vše jejich výletu přálo, svítilo sluníčko, nefoukal vítr a vidět bylo daleko do krajiny. V takovém počasí jezdí kabinková lanovka až na vrchol hory, česká kráska se však těmito svody pohodlné cesty nenechala zlákat a Sněžku dobyla po svých!

Nadšení pro věc

Krkonoše Gabrielu uchvátily. Pochlubila se, že má i správnou horskou výbavu, tedy zásobu rychlých cukrů v podobě Horalky. „Jsem to ale správná horalka (tedy “holka zdolávající hory”, nikoli sušenka), na horách skáču a tančím a energii hledám v náplni mezi oplatkami!“ napsala k fotografii.

Nadšení modelka projevila i z toho, že vyšla na Sněžku po svých. Pořídila si zde další stylovou fotku, na které skáče (sama napsala, že takové fotografie má už léta „patentované“ a miluje je) a doporučila všem, aby si také udělali malý výlet na nejvyšší Českou horu. Svěřila se, že krásná Krkonošská příroda jí pomohla vyčistit hlavu, vyčerpat tělo, povzbudit energii a také sebevědomí.

Zasloužený odpočinek

Odpočinek si Gabriela Kratochvílová dozajista zaslouží, na jaře totiž skládala státní závěrečné zkoušky a obhajovala svoji diplomovou práci. Zadařilo se a úspěšně získala titul Ing. na Vysoké škole finanční a správní v Praze.

Krkonoše Gabrielu nadchly. Foto: Instagram G. Kratochvílové.

Krkonoše Gabrielu nadchly. Foto: Instagram G. Kratochvílové.

Teď navíc plánuje svatbu, což je pro ni jistě také poměrně dost vyčerpávající. V jednou nedávném rozhovoru se dokonce svěřila, že si vede deník nevěsty, což už dnes není úplně obvyklá záležitost. Gabriela si to ale nemůže vynachválit.

“Mám svoji krásnou svatební knihu, i když se mi všichni smějí. Ale já jsem z těch, co si chtějí pamatovat všechny detaily, včetně plánování od prvního dne. Listuji v tom, vždycky zjistím, že vůbec netuším, co dělám. Ale věřím, že to dobře naplánuji, a těším se,” přiznala modelka.