Back
Image Alt

Gigi Hadid má svoji vlastní řadu makeupu!

Gigi Hadid má svoji vlastní řadu makeupu!

Slavná modelka Gigi Hadid je momentálně v jednom kole. Nabídky na spolupráci se na ni vrhají ze všech stran a slavná kráska neví, kam dříve skočit. Už několik let například spolupracuje s módní značkou Tommy Hilfiger, pro kterou praviedelně navrhuje speciální kolekce. Nyní si však Gigi vyzkoušela něco zcela jiného.

Už nějaký ten pátek je tváří značky Maybelline a tentokrát si Gigi vyzkoušela, jaké to je být u zrodu samotných produktů. Gigi ve spolupráci s Maybelline vytvořila svou vlastní řadu dekorativní kosmetiky, která jistě potěší všechny její fanoušky. Kolekce by měla obsahovat bohatý výběr rtěnek, očních linek, řasenku a mnoho dalšího. Produkty jsou postupně vypouštěny do světa a těší se velkému úspěchu. Paletka Jetsetter, která byla vydána jako první, je již vyprodána.

Značný podíl na úspěchu této spolupráce mají i fanouši Gigi, kteří si samozřejmě produkty od jejich idolu nemohli nechat ujít. Chválí je na sociálních sítích a doslova se strhla lavina s youtube videi, ve kterých ukazují, jak produkt funguje a sdělují své dojmy. Gigi se zkrátka daří vše, na co sáhne.

Milovníci makeupu a modelky Gigi Hadid se mohou těšit na bohatý vývěr kosmetiky. Foto: Maybelline

Paletka byla vyprodána během chvilky. Foto: Maybelline