Back
Image Alt

Hana Soukupová prozradila jméno své dcerky

Hana Soukupová prozradila jméno své dcerky

Půvabná česká supermodelka Hana Soukupová, rodačka z Karlových Varů, dosáhla špičky světového modelingu, během svého působení byla považována za jednu z deseti nejžádanějších topmodelek na světě. Hvězdnou kariéru odstartovala v roce 2001, kdy zvítězila v soutěži Topmodelka třetího tisíciletí, díky čemuž získala lukrativní smlouvu s agenturou Company models. Záhy se Hanka začala objevovat  v kampaních luxusních značek jako je Gucci, Dior, Max Mara a byla také hlavní tváří značky Versace. Ozdobila titulní strany časopisů zvučných jmen Vogue a Vanity Fair a předváděla pro módní domy Yves Saint Laurent, Dolce Gabbana či Escada. U nás se do podvědomí diváků  a čtenářů dostala jako éterická kráska ve vodních šatech v reklamě na minerální vodu Mattoni.

Okouzlující topmodelka Hana Soukupová, zdroj: Hermina Press

Okouzlující topmodelka Hana Soukupová, zdroj: Hermina Press

Krásná modelka klame svou vysokou, ultra štíhlou postavou a panenkovským obličejem, málokdo by hádal, že je už dvojnásobnou maminkou. Před 4 týdny porodila zdravou holčičku a médiím nyní prozradila, že jí s manželem vybrali jméno Ella, podle jejich oblíbené malířky. Tříletému synu Finnovi tak pořídili sestřičku. Otcem obou roztomilých dítek je americký obchodník Drew Aaron, za kterého se modelka roku 2006 provdala.

Co se samotného těhotenstí týče, ještě v pátém měsíci nebylo na modelčině štíhlé postavě ani u jednoho z dětí patrné. První těhotenství měla rizikové, lékař jí dokonce zakázal létat a byla pod větší kontrolou. To druhé si už více užívala: “dělám si různé zeleninové šťávy, jím hodně ovoce a zeleniny, krůtí maso, někdy rybu, sýry, tmavou čokoládu a saláty. Jinak mám zvláštní chutě na kysané zelí a dostávám chutě na česká jídla vařená od mamky, jako jsou plněné papriky, guláš a domácí kuřecí nudlová polévka. A také si hodně dělám čokoládové a vanilkové pudingy,” vzpomíná s úsměvem modelka na období, kdy čekala druhorozenou Ellu. Spokojená rodinka tráví nyní čas na Mallorce a na konci léta se chystá do slunné Itálie. Začátkem příštího roku by se modelka ráda vrátila do práce a za nějaký čas by se nebránila třetímu dítku, s manželem sní o velké rodině.

Modelka se svými dětmi - Ellou a Finnem, zdroj: archiv H. Soukupové

Modelka se svými dětmi – Ellou a Finnem, zdroj: archiv H. Soukupové