Back
Image Alt

Herečka Patricie Solaříková v roli modelky a módní návrhářky!

Herečka Patricie Solaříková v roli modelky a módní návrhářky!

Patricie Solaříková, kterou známe především jako Terezu ze seriálu Ulice, patří bezesporu mezi naše nejkrásnější herečky. Krása ale není jediné pozitivum. Patricie je mimořádně nadaná v mnoha směrech. Nedávno ukázala svůj talent coby modelka a módní návrhářka. Byla oslovena designérem Dominikem Navrátilem, aby mu vypomohla s přípravou nové kolekce s názvem PSXDN.

Dominik je mladý a talentovaný designér. Foto: dominiknavratil.cz

Spolupráce dopadla na výbornou. Patricie je romantický typ ženy, což se také v kolekci odrazilo. U navrhování to ale neskončilo. Herečka ke kolekci nafotila nádherné snímky a samozřejmě nemohla chybět ani na módní přehlídce, kde byl k vidění celý výsledek a kde se jako modelky předvedly i další známé osobnosti, jako například Mariana Prachařová nebo Monika Leová.

Mnoho známých designérů rádo spolupracuje se známými herečkami, zpěvačkami nebo modelkami. Těžko říci, proč tomu tak je, ale výsledky většinou stojí za to a ukáže se skrytý talent. Patricie je ten případ a my doufáme, že PSXDN nebyl její poslední počin. Oděvy z kolekce PSXDN jsou k dostání zde.

Patricie Solaříková pro kolekci PSXDN. Foto: dominiknavratil.cz