Back
Image Alt

Holčička jako by své slavné mamince z oka vypadla

Holčička jako by své slavné mamince z oka vypadla

Česká Miss 2009 Iveta Vítová Lutovská se společně se svojí dcerkou vypravila na 5. ročník festivalu ledových soch. Ten se konal 6. a 7. února na střeše obchodního centra Harfa v Praze. Na akci se představila také dívčí skupina 5 Angels či oblíbená moderátorka Pavlína Danková.

Dvouroční Anetku má modelka se svým manželem Jaroslavem Vítem, za kterého se provdala v roce 2011. Po jejím narození se z větší části stáhla ze showbyznysu, aby se mohla mateřství věnovat naplno. I proto si tuto akci nenechala ujíst – letos se totiž inspirací pro ledové sochaře staly klasické postavy z českých večerníčků. Malá Anetka si tak jistě přišla na své.

Společně s ostatními návštěvníky pak dámy hlasovaly o tom, která socha je nejpodařenější. Zvítězila skulptura Maxipsa Fíka, ale velmi podařené byly i sochy Včelích medvídků, Boba a Bobka či motýla Emanuela.

Iveta s dcerou Anetou. Foto: Facebook Galeriie Harfa.

Iveta s dcerou Anetou. Foto: Facebook Galeriie Harfa.

 „Festival ledových soch nadchnul mě i mojí dcerku Anetku,“ řekla nadšeně Iveta Vítová. „Našli jsme zde všechny naše večerníčkové oblíbence, ale naší jedničkou se stal jednoznačně právě Maxipes Fík. Mám radost, že nakonec zvítězil i v celkovém hodnocení.“

Malá Aneta svoji maminku rozhodně nezapře – už nyní rozdává úsměvy do všech stran jako ostřílená modelka. Ostatně Iveta se v nedávném rozhovoru pro Svět modelek TV svěřila, že by dceru od modelingu rozhodně neodrazovala.