Back
Image Alt

Hrajte s Českou Miss Earth o záchranu světa!

Hrajte s Českou Miss Earth o záchranu světa!

Finále Miss Earth 2016 se pomalu ale jistě blíží a Kristýna Kubíčková, která nás bude na této světové soutěži krásy reprezentovat, tak s přípravou nezahálí. Nejen, že pravidelně cvičí a pracuje tak na své postavě, ale připravuje si také svůj projekt, s jehož pomocí se snaží snížit ekologickou stopu, kterou lidé zanechávají na zemi.

Kristýna je hlavička, která rozhodně ví, jak se to dělá! Aby zvýšila povědomí o své práci, vymyslela si pro fanoušky na Instagramu zábavnou soutěž: „Mám pro Vás nachystaný projekt. Po 10 dnů Vám budu ukazovat, jak se dá snížit ekologická stopa na zemi,“ vysvětlila Česká Miss Earth, která už prostřednictvím svých fotografiích připomínala, aby lidé šetřili vodou a používali úsporné zářivky. K tomu samému pak vyzvala i své fandy. „Za nejlepší fotku s tématem ‚jak snížit svou ekologickou stopu‘ pak ode mne někdo získá balíček plný překvapení. Tak pojďme chránit naší zem společně.“

Foto: Miss Earth.

Foto: Miss Earth.

Kristýna Kubíčková se utká o korunku královny krásy během finálového večera Miss Earth, který proběhne 15. října 2016. Tato soutěž krásy, která funguje od roku 2001, je označována jako třetí největší na světě a její hlavní myšlenkou je právě propagace ekologických témat.  Pokud chcete Kristýnu podpořit, můžete už teď dát na Facebooku Miss Earth like jejímu projektu, nebo se zapojit do soutěže, kterou vymyslela na Instagramu.

Česká republika se tohoto klání krásy pravidelně účastní již od roku 2005 a na kontě má dokonce už i jednu vítězku. V roce 2012 totiž v celosvětovém finále Miss Earth zvítězila modelka Tereza Fajksová. V loňském roce nás na soutěži reprezentovala Karolína Mališová, která postoupila mezi 16. nejúspěšnějších finalistek, korunku pro vítězku si však nakonec odnesla Filipínka Angelia Ong.

Kristýna to se záchranou životního prostředí myslí vážně. Foto: Miss Earth.

Kristýna to se záchranou životního prostředí myslí vážně. Foto: Miss Earth.