Back
Image Alt

Hvězdná značka NIALAYA nyní i v Plzni

Hvězdná značka NIALAYA nyní i v Plzni

Značka luxusních šperků NIALAYA slaví v tuzemsku stále větší úspěchy, před časem byla dokonce slavnostně uvedena do dalšího obchodu, kterým se stal DK Fashion v Plzni. Ukázalo se zde několik známých tváří modelingu a nechyběl ani náš tým Svět modelek.

Tváří obchodu DK Fashion je manželka bývalého hokejisty a hráče NHL Martina Straky, Gabriela Straková. Hlavní hvězdnou slavnostní akce však byla modelka, moderátorka a Miss ČR 2003 Lucie Křížková Váchová. Ta si při této příležitosti vybrala některé šperky NIALAYA i pro sebe. Nechyběla zde ani naše kolegyně, modelka a majitelka značky NIALAYA v České a Slovenské republice Petra Růžičková.

Plzeň se tak po Praze a Brně stala již třetím místem, kde jsou tyto exkluzivní šperky k dostání. NIALAYA je značka, kterou si pro její jedinečnost a kvalitu oblíbily takové hvězdy, jako jsou Madonna a Jennifer Aniston. A protože NIALAYA se nezaměřuje jen na ženy, ale vytváří také kolekce pro muže, můžete šperky této značky spatřit i na fotbalových esech Davidu Beckhamovi a Cristianu Ronaldovi. Svoji oblibu si značka rychle získala i v Česku. Šperky NIALAYA nosí třeba Miss ČR 2002 Kateřina Průšová, fotbalový reprezentant Lukáš Vácha nebo Miss Earth 2012 Tereza Fajksová.

Miss ČR 2003 Lucie Křížková Váchová a Majitelka značky Nialaya v ČR/SK Petra Růžičková. Foto: Jiří Buchal.

Miss ČR 2003 Lucie Křížková Váchová a Majitelka značky Nialaya v ČR/SK Petra Růžičková. Foto: Jiří Buchal.