Back
Image Alt

I muži mohou být úspěšní v modelingu! Tito pánové jsou toho důkazem!

I muži mohou být úspěšní v modelingu! Tito pánové jsou toho důkazem!

Existují předsudky, že muži se v modelingu nemají šanci uchytit, nemohou být v této branži úspěšní, je to povolání spíše pro ženy apod. Opak je ale pravdou. Jde o to, že modelové nejsou tolik vidět v médiích, neprojevují se  na veřejnosti a neprovází je skandály, jako je tomu u některých modelek.  Proto se může zdát, že  spíše ženské pohlaví vládne modelingu. Tak to ale není. Mnoho modelů by se svými úspěchy hravě vyrovnalo některým top modelkám, jen se o nich nemluví.

V současnosti se ale módní průmysl značně rozrůstá a i mužům se začíná dostávat zasloužené pozornosti. Stále přibývá mužských tváří na titulních stranách časopisů a také nacházejí své uplatnění v modelingových soutěžích, jako je například ELITE MODEL LOOK. Pojďme se nyní podívat na TOP modely současnosti.

MATTHEW NOSZKA

Foto: www.socialitelife.com

Matthew byl objeven na Instagramu, když mu bylo 22 let. Před tím měl zálibu v hraní basketballu a posilování, což je vidět na jeho vypracované postavě. Má za sebou práci pro značky Moschino, Philipp Plein a Jeremy Scott.

 

ROB EVANS

Foto: www.pinterest.com

Svou kariéru sotva začal, ale už má za sebou vítězství v anketě TOP MALE MODEL OF 2017 nebo práci pro značky Givenchy, Moschino a Jeremy Scott. Mimo to si také vyzkoušel práci porotce v soutěži America’s Next Top Model po boku modelky Tyry Banks.

 

SEAN O’PRY

Foto: www.pinterest.com

Tento modrooký krasavec je momentálně nejlépe placeným modelem. Jeho kariéra začala již v roce 2006, kdy byl objeven na sociální síti MySpace. V roce 2009 byl jmenován magazínem Forbes nejúspěšnějším modelem roku.