Back
Image Alt

Italská bloggerka se provdala v luxusních svatebních šatech!

Italská bloggerka se provdala v luxusních svatebních šatech!

Chiara Ferragni patří mezi módní ikony současnosti. Její blog a Instagram denně sledují miliony lidí, takže když svět obletěly zprávy o jejím zasnoubení s italským zpěvákem Fedezem, fanoušci tohoto páru doslova šíleli. Svatba proběhla před několika dny a rozhodně se o ní bude mluvit ještě velmi dlouho. Dle některých názorů dokonce předčila svatbu Harryho a Megan.

Chiara a Fedez jsou nyní šťastní manželé. Foto: Timur Emek/GC

Jelikož je Chiara zběhlá v odvětví módy a její outfity kopírují dívky a ženy po celém světě, čekalo se hlavně na to, jaký model svatebních šatů ve svůj velký den zvolí. Vsadila na jistotu a nechala si ušít rovnou troje. Postarala se o ně Maria Grazia Chiuri, jež je italskou módní návrhářkou a zároveň kreativní ředitelkou francouzského módního domu Dior. Maria je blízkou přítelkyní Chiary, a tak na její žádost, aby pro ni vytvořila dokonalé šaty, velice ráda kývla.

Všechny tři modely dohromady nesly název Dior Haute Couture. Haute Couture znamená vysoké krejčovství. Oděvy s tímto označením jsou šité přímo na míru klientovi, který si je objednal. Pojďme se  nyní ohlédnout zpět a podívejme se, co měla Chiara na sobě v den své svatby.

Foto: Vogue / Sophie Carre

Na samotný obřad si Chiara oblékla bílé šaty, jejichž dominantou byla především detailně propracovaná krajka a tylová sukně. Samozřejmě nechyběl dlouhý závoj.

Foto: Instagram Chiary Ferragni.

Když si novomanželé řekli své ano, přišel čas na bujaré oslavy a také na změnu outfitu. Druhé šaty byly originální zejména svým designem.

Foto: Instagram runwayitaly

Tento model Chiara zvolila na závěrečnou párty.