Back
Image Alt

Iva Kubelková je krásná i bez makeupu

Iva Kubelková je krásná i bez makeupu

Česká moderátorka Iva Kubelková si během své dovolené užívala zaslouženou pauzu nejen od pracovního shonu, ale také od šminek. Co na ni říkáte?

Přirozeně krásná

Iva se pochlubila svojí fotografií bez make-upu a ukázala celému Česku, že je krásná i bez pomocníčků (když tedy opomineme filtr, který na fotku přidala v telefonu). A protože některá bulvární média se do ní ihned nehezky obula, přidala Iva záhy další fotografie. Její vzkaz je jasný: Cítím dobře i bez šminek a nestydím se za to!

Nenalíčená Iva Kubelková. Foto: Instagram I. Kubelkové.

Nenalíčená Iva Kubelková. Foto: Instagram I. Kubelkové.

A stydět se rozhodně nemusí! Za dva roky jí bude 40 let, přesto však vypadá mladá a svěží, má krásnou postavu a bezchybný úsměv. A že má kruhy pod očima? Kdo ne?! Jen tak dál, Ivo!

Změna je život

Iva Kubelková byla donedávna moderátorkou magazínu Top Star, nicméně dnes už to neplatí. Televize dala přednost jiné krasavici, mladé modelce Evě Perkausové. Pro Ivu to jistě nebylo příjemné, život však jde dál.

Přestože se do ní média velmi nepříjemně opřela, Iva nezahálela a postarala se, aby byla vidět. Zazářila například po boku Jakuba Koháka, se kterým moderovala Zlatou hokejku 2015. Uvidíme, kde na ni narazíme příště.

Letní trend

Nahé tváře známých žen jsou letošním internetovým hitem. Fotkou bez make-upu se pochlubily zahraniční hvězdy velkého formátu, ale i české hvězdičky. Vidět jsme tak mohli opravdovou Beyoncé, Lily Allen, Heidi Klum, Tyru Banks, Petru Němcovou, Simonu Krainovou nebo třeba Daru Rolins. Léto ještě nekončí, můžeme tak doufat, že se nám odhalí i nějaká další přirozená kráska.