Back
Image Alt

Iveta Paulerová představila novou kolekci luxusních plesových šatů!

Iveta Paulerová představila novou kolekci luxusních plesových šatů!

V prostorách DEPO2015 v Plzni se 25.10.2017 uskutečnila módní přehlídka uznávané návrhářky Ivety Paulerové. V rámci přehlídky návrhářka představila svou novou kolekci společenských šatů pro plesovou sezónu 2017/2018. Nese název „Mineko“ a je laděna do černých, červených a nude odstínů. Modely jsou zdobeny třásněmi, květy a luxusní, ručně vyšívanou italskou a francouzskou krajkou. Navíc jsou doplněny o kolekci šperků z drahých kovů „Kjóta“. Byly vytvořeny přímo na míru šperkařkou a designerkou Martinou Benediktovou, která je velmi uznávaná. Nalezneme mezi nimi například přírodní perly, ale dominantou této šperkové kolekce jsou autorské šperky s kůží a kožešinou.

Celou akcí provázela Miss ČR 2003 Lucie Křížková (Váchová), která je zároveň tváří celé kolekce. Mezi modelkami večera se objevila například Gabriela Dvořáková Bártová, která je tváří ateliéru Martiny Benediktové. Dále se v nových modelech předvedla II. vicemiss 2007 Veronika Chmelířová, Patra Růžičková nebo Kateřina Šonková. O jejich makeup a účes se postarali profesionální makeup artisti značky Korff CZ.

Mimo jiné byly během večera představeny některé charitativní organizace a projekty, které Iveta Paulerová podporuje. Jsou jím například organizace Nedoklubko, která pomáhá předčasně narozeným dětem nebo projekt Angels. V rámci organizace Nedoklubko byl během přehlídky podpořen ponožkový rekord v rámci projektu Socks for Life. Jeho vizí je zvýšit povědomí o předčasných porodech a problémech, které je doprovází. Cílem je shromáždit celkem 9.000 párů novorozeneckých ponožek

Foto: Radek Lavička

Foto: Radek Lavička