Back
Image Alt

Jágr jak ho neznáte: hokejista má svůj první kalendář

Jágr jak ho neznáte: hokejista má svůj první kalendář

Spolupráce Jaromíra Jágra a společnosti Klenoty Aurum je zatím víc než jen plodná. Po nebývale úspěšné kampani nyní firma přichází s exkluzivním kalendářem pro rok 2017, ve kterém jako hlavní hvězda figuruje právě oblíbený hokejista.

Snímky z tohoto jedinečného kalendáře má na svědomí přední fotograf Branislav Šimončík. Původně byly určeny pouze pro výše zmíněnou kampaň, u fanoušků se však setkaly s takovým ohlasem, že majitel Klenot Aurum Rony Lori se nakonec rozhodl vytvořit kalendář.

„Byla by škoda se o fotografie našeho národního klenotu, Jaromíra Jágra, nepodělit s našimi zákazníky, a proto jsme se rozhodli připravit pro rok 2017 kalendář,“ vysvětlil Rony Lori.

Sám Jaromír Jágr se vyjádřil v tom smyslu, že se jedná o první a také poslední kalendář s jeho fotografiemi, který si fanoušci budou moci pořídit domů. A že se mají všichni opravdu na co těšit, to je jasné už nyní – kalendář totiž kromě osmi již známých fotografií obsahuje i čtyři nové, doposud nezveřejněné.

Kalendář si zájemci budou moci pořídit již od 1. srpna v síti prodejen Klenoty Aurum. K dostání bude i na internetovém e-shopu společnosti. Na 1. září se pak chystá exkluzivní autogramiáda, o které vás určitě ještě budeme informovat.

Jaromír Jágr pro Klenoty Aurum. Foto: B. Šimončík.

Jaromír Jágr pro Klenoty Aurum. Foto: B. Šimončík.