Back
Image Alt

Jana Jurčenko okouzlila nejluxusnější restauraci v Praze

Jana Jurčenko okouzlila nejluxusnější restauraci v Praze

Úspěšná slovenská módní návrhářka Jana Jurčenko se na skok ukázala v Praze. V prostorách restaurace Aureole totiž 10. prosince představila svoji kolekci večerních šatů a plavek.

 Luxusní prostory, exkluzivní oblečení a krásné ženy

Tato nádherná kombinace byla k vidění na módní přehlídce Jany Jurčenko. Módní návrhářka je sice známá především na Slovensku, přesto však oslnila diváky i zde, v Praze. Ostatně není se čemu divit, její modely jsou totiž úžasnou kombinací aktuálních módních trendů a kvalitních materiálů. Především se však mohou pochlubit velikým podílem ruční práce.

Modelky, které Janiny skvostné modely předvedly, byly také nadšené. Tereza Budková a Denisa Sobotková se dokonce pochlubily i s fotografiemi na svém Instagramu. K vidění ale byly i Denisa Domanská, Zuzana Pavlů, Aneta Janatová, Kristýna Schicková, Kateřina Chládková a další hvězdy českého modelingu.

Ani tentokrát na akci nechyběla naše krásná kolegyně, modelka a podnikatelka Petra Růžičková. Výjimečně však zasedla pouze v hledišti, odkud své kolegyně podporovala.

Tereza Budková se na svém Instagramu pochlubila, co hezkého si na přehlídku obleče. Foto: Instagram T. Budkové.

Tereza Budková se na svém Instagramu pochlubila, co hezkého si na přehlídku obleče. Foto: Instagram T. Budkové.

Bratislavské módní dny

Jana Jurčenko do Prahy přispěchala ze slovenského hlavního města, kde o několik málo dní dříve předvedla svoji kolekci na Bratislavských módních dnech. Tento prestižní Fashion Week letos slavil již své 10. výročí a hostil proto řadu známých osobností, mimo jiné i českou módní návrhářku Beatu Rajskou.

Tento model předvedla Jana na Bratislavských módních dnech. Foto: Facebook J. Jurčenko.

Tento model předvedla Jana na Bratislavských módních dnech. Foto: Facebook J. Jurčenko.

Vyčerpání z předchozích dnů se ale bohužel projevilo a návrhářka na svém Facebooku přiznala, že cesta z Prahy byla jedna z nejhorších v jejím životě: „Tma, únava, vyčerpanie, spánok na viečkach, strach a obavy o blízkeho človeka, neskutočne hustá hmla, vlhko, ktoré v -4 namŕzalo na cestách… tesne za Ružomberkom mi začali tiecť slzy, že to nedám,“ napsala Jana. Záhy však poznamenala, že díky této cestě alespoň ví, že andělé existují.

„Vtom sa objavilo hnedé Volvo a ja som sa ho intuitívne chytila ako kliešť a majiteľ to evidentne v istej fáze pochopil, občas pribrzďoval, aby som ho dobehla. Pritom mohol kedykoľvek slapnut na plyn a zbaviť sa ma.“ Vše tedy naštěstí dopadlo dobře.