Back
Image Alt

Jaro s pastelovými barvami

Jaro s pastelovými barvami

Jedním z hitů letošní jarní sezóny jsou bezesporu pastelové barvy. Máte pocit, že v nich působíte nevýrazně? Nesmysl, zatím jste jen nenašla ten správný kousek do vašeho šatníku!

Pojďme se podívat, jak takové barvy kombinovat a říct si něco o tom, proč jsou nyní tak oblíbené.

Pastelové barvy jsou svěží, nepůsobí vulgárně a jsou příjemné na pohled. Pokud takovou barvu zvolíte, budete působit něžně a myslím, že alespoň trochu elegantně. Jejich nespornou výhodou také je, že sednou jak tmavovláskám, tak i světlejším typům.

Na módních molech se o trendu pastelových barev mluví jako o prvním začervenání. To poukazuje na jemnost a romantickou stránku takto laděných kusů oblečení. V pastelových šatech budete nepochybně působit velmi étericky a citlivě.

Pastely se dají snadno kombinovat mezi sebou. Hezky působí také s bílou barvou. Pokud se však budete cítit až příliš sladká, není nic snazšího, než outfit doladit černým, nebo ještě lépe hnědým kouskem oblečení.

V pastelových barvách se přirozeně nevyrábí jen oblečení, ale také doplňky. Ty nepůsobí tak tvrdě jako doplňky z metalových kovů či barevných kamenů a úžasným způsobem rozjasní jinak zcela obyčejný outfit .A když už jsme zmínili doplňky, nezapomeňme také na laky na nehty či oční stíny.

untitled-2-300x143

Kabelky značky LYDC (vlevo) a OJJU (vpravo).

Pastelové barvy vypadají hezky jak na opálené pokožce na přirozeně bledší kůži, žádná z nás se jich tak nemusí stranit. Všechny můžete být něžné jarní víly.