Back
Image Alt

Jaromír Jágr do půl těla? Můžete ho mít doma!

Jaromír Jágr do půl těla? Můžete ho mít doma!

Hokejista Jaromír Jágr se před časem spojil se společností Klenoty Aurum. Z této jedinečné spolupráce vzešly úžasné fotografie, které oslnily nejednu dámu. Díky ohlasu, který si snímky fotografa Branislava Šimončíka získaly, se společnost nakonec rozhodla vytvořit exkluzivní kalendář. A právě ten je již od 1. července k dostání! Na začátek září se navíc chystá i autogramiáda.

Snímky jsou často označovány, jako ty nejvíc sexy, jaké kdy Jágr nafotil. Jestli za tím stojí jen skvělá práce fotografa, či zda Jaromír Jágr tak zmužněl po boku své nové partnerky Veroniky Kopřivové, to se můžeme pouze dohadovat. Ať tak či tak, hokejista se svěřil, že v první řadě se snaží, aby byl přitažlivý právě pro svoji milou.

„Věci si vybírám sám, i když bych na to asi měl mít poradce. Ale nějak to zvládám bez něj, protože to pro mě není zas tak složité,“ vysvětlil tento hokejový klenot. Nejdůležitější je, abych se líbil partnerce. A co se líbí jí, to bych měl nosit,“ zdůraznil na závěr.

Přestože vztah Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové je v médiích často diskutovaný, pár je společně očividně velmi šťastný. Nám ostatním tak nezbývá nic jiného, než si pořídit alespoň nový kalendář pro rok 2017 s Jágrovými fotografiemi. Předobjednat si jej můžeme na www.klenotyaurum.cz.

Jaromír Jágr. Foto: Klenoty Aurum.

Jaromír Jágr. Foto: Klenoty Aurum.