Back
Image Alt

Je dobojováno! Toto jsou vítězky Miss Léta 2018!

Je dobojováno! Toto jsou vítězky Miss Léta 2018!

Ve středu 12. 9. 2018 se v luxusním pražském klubu Duplex odehrálo finále soutěže krásy Miss Léta. V naší republice momentálně funguje nespočet soutěží tohoto druhu, nicméně Miss Léta se vyznačuje tím, že je to pomyslná tečka za letním obdobím.

Program finálového večera odstartoval ve 21 hod. Finalistky se předvedly v modelech od předních módních návrhářů, musely čelit záludným otázkám moderátorského dua Stand-up Factory a pánské publikum nepřišlo ani o promenádu v plavkách, která je v posledních dnech poněkud kontroverzním tématem. Mezi soutěžemi krásy se totiž rozmohl takový nešvar. Organizátoři tuto disciplínu začínají hromadně rušit. O hudební vložku večera se postaral zpěvák Pavel Calta.

Ve 22:40 hod. přišel konečně čas na vyhlášení vítězek. Ještě před tím byl ale slavnostně odstartován nultý ročník Miss České republiky, což bylo velkým překvapením. Robert Novotný, který je pořadatelem Miss Léta, je totiž nově držitelem ochranné známky Miss České republiky.

Vítězkou letošního ročníku Miss Léta se stala Dominika Vinšová z Prahy, na druhém místě se umístila Kateřina Lišková a třetí příčku obsadila Nina Sattlerová. Během večera diváci prostřednictvím hlasování rozhodli o Miss Sympatie, kterou se stala Ivana Khymchuk a také byla oceněna finalistka Daniela Bauer, která si domů odnesla titul Miss Social Media.

Slzy štěstí čerstvé vítězky. Foto: Zbyněk Maděryč

 

Promenáda v plavkách. Foto: KAREL JUDA

 

Vítězky pohromadě. Foto: KAREL JUDA