Back
Image Alt

Jennifer Lawrence v roli modelky pro módní dům Dior

Jennifer Lawrence v roli modelky pro módní dům Dior

Americká herečka Jennifer Lawrence spolupracuje s módním domem Dior již od roku 2013. Ukázala se v řadě kampaní, a protože se jako modelka osvědčila, nafotila nedávno další sérii fotografií a představila se i v reklamě.

Z herečky modelkou

Jennifer Lawrence se proslavila svojí rolí Katniss Everdeen z filmové série Hunger Games. Úspěšné filmy ji vynesly na vrchol slávy a mladá herečka začala díky svému půvabu záhy dostávat nabídky na reklamní kampaně od módních a kosmetických firem.

Jennifer Lawrence v kampani pro Dior.

Jennifer Lawrence v kampani pro Dior.

Francouzský módní dům Dior však představuje zcela jinou dimenzi. Sama Jennifer Lawrence si uvědomuje, jak moc velké štěstí má, že se mohla stát tváří firmy s takovým jménem a s takovou prestiží, jako je právě Dior. Nejen proto si však svoji roli modelky si užívá plnými doušky. Dior s ní je očividně spokojený, protože se objevuje v dalších a dalších kampaních.

Jennifer Lawrence v kampani pro Dior.

Jennifer Lawrence v kampani pro Dior.

Začalo to kabelkami

Mladá herečka okouzlila svým půvabem a přirozenou krásou, což se v dnešním modelingu cení. Nafotila již několik kolekcí kabelek, z nichž nejnovější nese název Diorissimo. V minulosti se ukázala i v kampaních Be Dior či Miss Dior.

Aktuálně se Jennifer Lawrence představila v dalším projektu módního domu Dior. Tentokrát však nejde o kabelky, ukázala se totiž v reklamní kampani na rtěnku. Úmyslně zde napodobuje vzhled hvězd 50. let a nesmírně ji to sluší.

https://youtu.be/spR6DARlx50

Nový trend

Oslovovat herečky namísto modelek se stává velmi lukrativním trendem. Mnoho žen totiž nesleduje svět modelingu natolik, aby je jména modelek dokázala oslovit. Herečky oproti tomu již mají vybudovanou svoji fanouškovskou základnu a módní značka tak díky tomu získá mnoho nových následovníků bez větší námahy.

Zákulisí módního světa

Pokud vás móda baví a zajímáte se o zákulisní svět módního domu Dior, nenechte si ujít dokumentární film Dior a já, který byl nedávno uvedený v kinech. V krátkosti jme vám jej představili v tomto článku. Mimochodem, i zde můžete na Jennifer Lawrence narazit, stala se totiž tváří většiny upoutávek a plakátů.