Back
Image Alt

Jewelry Night – když se snoubí krása, styl a pomoc druhým

Jewelry Night – když se snoubí krása, styl a pomoc druhým

Ve středu 12. října se v pražském Florentinu, v jedné z nejmodernějších a největších prodejen šperků a hodinek – KOSCOM CHRONO FASHION, konal již druhý ročník dlouho očekávaného exkluzivního charitativního a módního eventu luxusních značek šperků. Večerem, který elegantním způsobem snoubil krásu a pomoc, provázela známá modelka a Miss ČR 2003, sympatická moderátorka  a nastávající maminka Lucie Křížková. Příjemným kulturním zpestřením bylo  vystoupení zpěvačky Martiny Pártlové.

Jan Wurm v obklopení předních českých topmodelek, zdroj. Arthur Koff

Jan Vurm v obklopení předních českých topmodelek, zdroj: Arthur Koff

Během stylové módní přehlídky,  kde byly k vidění české topmodelky v nádherných róbách od předního návrháře Miroslava Bárty v čele s Miss Earth Terezou Fajksovou, Českou Miss Ivetou Vítovou a Eliškou Bučkovou, byly představeny nové značky DI GIORGIO PARIS (minimalistické šperky pro ženy), dále OCEAN STORY (luxusní jachtařské unisex šperky) a nejnovější kolekce unikátních šperků z Hollywoodu NIALAYA JEWELRY. Mužskou část módní přehlídky reprezentoval 3. Muž roku 2015 Jan Vurm a 3. nejlepší kadeřník světa Michal Zapoměl.

Nadčasové šperky pro osobité a stylové ženy i muže, zdroj: Athur Koff

Nadčasové šperky pro osobité a stylové ženy i muže, zdroj: Daniel Guttner

Vždy stylový Michal Zapoměl spolu s Lucií Křížkovou (vlevo) a Ivetou Vítovou (vpravo), zdroj: Arthur Koff

Vždy stylový Michal Zapoměl spolu s Lucií Křížkovou (vlevo) a Ivetou Vítovou (vpravo), zdroj: Arthur Koff

Právě značka NIA-SPERKY.CZ, kterou exkluzivně na český a slovenský trh uvedla podnikatelka a modelka Petra Růžičková, představila novou podzimní kampaň, kde pod taktovkou předního českého fotografa Lubomíra Buchty (lubu.cz) září neotřelá a charismatická kráska, finalistka České Miss 2015Kateřina Krobová, spolu s Mužem roku 2015, Jakubem Krausem. „Promo video je o něco více odhalené. Původní záměr to nebyl, ale proč nenechat šperky vyniknout v jejich plné kráse, navíc na krásných lidech. Všechny značky šperků, které přinášíme, jsou natolik sexy, že nádherně korespondují s nahým tělem,” vysvětluje majitelka NIA-SPERKY.CZ, Petra Růžičková. Svůdné a přesto decentní a něžné video podzimní kampaně můžete shlédout zde:

Vraťme se nyní k exkluzivnímu večeru, jehož dlouho očekáváným a zlatým hřebem byla dražba značkových hodinek od společnosti Koscom hodinky, jejíž organizace se ujala již zmíněná podnikatelka a majitelka Petra Růžičková s Nadačním fondem BAZAAR CHARITY Báry Nesvadbové. Spolupráce mezi NIA-SPERKY.CZ a Nadačním fondem BAZAAR CHARITY, která tento večer započala, bude dlouhodobá a přinese jistě mnoho dobrého a vykouzlí nejeden šťastný úsměv. Krásné hodinky za konečnou částku 57.000,- Kč nakonec vydražila paní Monika Babišová a celým výtěžkem dražby tak pomohla malé nemocné Elence. Děkujeme!

Zlatý hřeb večera, dobročinná dražba značkových hodinek od společnosti Koscom, zdroj: Arthur Koff

Zlatý hřeb večera, dobročinná dražba značkových hodinek od společnosti Koscom, zdroj: Arthur Koff