Back
Image Alt

Jitka Boho porodila zdravou holčičku

Jitka Boho porodila zdravou holčičku

Česká miss, modelka a zpěvačka Jitka Boho se konečně dočkala! V neděli dopoledne přivedla v porodnici U Apolináře na svět svého prvního potomka, dceru Rosalii.

„Pár minut před jedenáctou byla malá prďolka na světě.“

Modelka i její malá holčička jsou v pořádku. Původní termín měla Jitka stanovený na 22.12., Rosalie se však narodila předčasně. Žádný problém při porodu nenastal a holčička se má čile k světu. „Dcera se jmenuje Rosalie Boho, váží 3 kg a měří 49 cm. Jsem nejšťastnější, jak jen mohu být,“ pochlubila se pyšná novopečená maminka.

U porodu nechyběl ani Jitčin manžel, muzikant Lukáš Boho: „Vše šlo docela rychle. Lukáš byl neuvěřitelný, dýchal se mnou a trpěl, když jsem mu drtila ruku. Prožíval se mnou každou kontrakci a pořád mě chválil, jak to skvěle zvládám.“

Jde vidět, že tento čerstvý manželský pár si je vzájemně velkou oporou. Lukáš Boho to potvrdil hned, jak se mu Jitka vrátila z porodnice. „Představuji Vám naši krásnou malinkatou holčičku Rosalii Boho,“ napsal na svůj Facebook. „Nejhezčí dar od matky přírody a pána boha. Děkuji mé milované ženě za její neuvěřitelnou odvahu a sílu. Byla jsi moc statečná, lásko. Miluji vás obě nadevše!

Jitčin manžel Lukáš s jejich novorozenou dcerou Rosalií. Foto: Facebook J. Boho.

Jitčin manžel Lukáš s jejich novorozenou dcerou Rosalií. Foto: Facebook J. Boho.

Na těhotenství bude modelka vzpomínat pozitivně

Jitka si těhotenství užívala. Po celou dobu pracovala, často se na sociálních sítích chlubila fotkami svého bříška a přiznala se, že byť neměla žádné zvláštní chutě, mlsala. S manželem se také rozhodli, že si toto období nechají zvěčnit na fotografiích.

„Věděla jsem jistě, že nechci, aby fotky byly prvoplánové. Žádné holé bříško, sexy prádlo a podobně, to opravdu ne. Chtěla jsem, aby byly něžné a jemné a podtrhovaly vnitřní krásu ženy, která je v tomto období sama o sobě nejkrásnější,“ svěřila se modelka.

Výsledné fotografie, které má na svědomí fotografka Nikola Bílková, jsou přesně takové, jaké si je Jitka představovala. Určitě teď nelituje toho, že má na své těhotenství tak krásnou vzpomínku. A kdo ví, třeba se za fotografkou brzy vrátí, tentokrát i s malou Rosalií.

Foto: Nikola Bílková.

Foto: Nikola Bílková.