Back
Image Alt

Jitka Boho proměněná k nepoznání

Jitka Boho proměněná k nepoznání

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že z modelky Jitky Boho je provdaná paní. Ještě před svatbou však tato krásná dáma stihla nafotit extravagantní fotografie pro Make-Up Institute Prague.

Neobvyklé fotografování

Jitka na fotografiích z Backstage. Foto: Make-Up Institute Prague.

Jitka na fotografiích z Backstage. Foto: Make-Up Institute Prague.

Sama modelka přiznala, že tentokrát šlo o trochu jiné focení, než na jaké je zvyklá – ostatně výsledné fotografie mluví samy za sebe. Obvykle se totiž tým snaží vytvořit co nejpřirozenější make-up, který zvýrazní modelčinu přírodní krásu. Tentokrát se však z Jitky stala téměř sci-fi postavička.

Její požehnaný stav ničemu nevadil, na fotografiích jej vůbec nezaregistrujete. Když si ale prohlédnete fotky z backstage, můžete si všimnout, že má Jitka kolem břicha speciální korzet, který se kolem břicha stáhl a na výsledných fotografiích vypadal naprosto odlišně.

Byla jsem z této nabídky nadšená, jelikož přede mnou to fotila Andrea Verešová,” svěřila se modelka. „Při focení mi maličko stáhli i bříško, outfit obsahoval stahovací korzet, který jsem si oblékla a tím se bříško schovalo. Nebylo to však překážkou, sama vidím i na finálních fotografiích, že je bříško maličko vidět,” dodala Jitka Boho.

Interbeauty Prague

Jak už bylo řečeno, fotky vznikly pro novou kampaň Interbeauty Prague. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu, který se koná vždy 2x za rok (na jaře a podzim). Konat se bude 16. – 17. listopadu 2015 v pražských Holešovicích.

Více informací můžete najít na webových stránkách, kde už, mimo jiné, visí také Jitčiny výsledné fotografie.

Foto: Make-Up Institute Prague.

Foto: Make-Up Institute Prague.