Back
Image Alt

Jitka Boho se pochlubila s bříškem a se svatebními šaty

Jitka Boho se pochlubila s bříškem a se svatebními šaty

Modelka Jitka Boho je už v šestém měsíci těhotenství. Před nedávnem se provdala za otce svého nastávajícího potomka, muzikanta Lukáše Boho, a nyní se poprvé pochlubila s fotkou ve svatebních šatech a také s rostoucím bříškem. To jí ještě donedávna nebránilo v její práci modelky, jak se můžete dočíst zde.

Miminko se činí

Tenhle obrázek mi nedal, abych se o něj nepodělila,“ napsala Jitka k fotografii, kterou zveřejnila na sociální síti. Modelka se pochlubila nejen s břichem, ale také se svojí kočkou Julinkou. V popisku u fotografie přiznala, že miminko už se hýbe a často kope, uklidní se však, jakmile se jí kočka k bříšku přitulí a začne vrnět.

Živí tvorové jsou pro nás důležití. Mějme k nim úctu, ať už je to kočička, kravička nebo cokoliv jiného…,“ doplnila ještě modelka a vyjádřila tak svoji lásku ke zvířatům.

Jitka Boho se pochlubila s bříškem i s kočkou. Foto: Instagram J. Boho.

Jitka Boho se pochlubila s bříškem i s kočkou. Foto: Instagram J. Boho.

Boho Wedding

Na Instagramu ukázala Jitka Boho také několik fotografií ze své svatby. Tu se snažila před novináři utajit, aby si ji mohla užít v klidu a pohodě. A podařilo se. Několik týdnů po jejím sňatku stále neunikla ani jediná fotografie. Všichni tak zajásali, když se modelka sama rozhodla pochlubit s tím, jak jí to v její velký den slušelo.

Jitka Boho ve stavebních šatech. Foto: Instagram J. Boho.

Jitka Boho ve stavebních šatech. Foto: Instagram J. Boho.

Svatba se nesla v bohémském stylu s prvky vintage – Jitka měla rozpuštěné vlasy, květinový věneček a něžné splývavé šaty s krajkovým lemováním. Ženich nebyl v tradičním černém obleku, ale v modré košili a hnědých kalhotách. Vše doplnily barevné kytice, krajkové závěsy a bílý zahradní nábytek.

Ani snubní prstýnky nezdobil tradiční diamant, ale turmalín. „Turmalínky na znamení naší lásky… otevírají srdeční čakru a probouzí něhu, soucit a lásku,“ napsala Jitka k fotografii. Během svatebního obřadu dokonce zapršelo, doufejme tedy, že to novomanželům i jejich miminku přinese do života co nejvíc štěstí.